r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gry PopCap w tygodniowej wyprzedaży Humble Bundle

Strona główna AktualnościROZRYWKA

W ramach inicjatywy Humble Bundle, czyli wyprzedawania gier za dowolną kwotę, z możliwością przekazania nawet całej wpłaty na cel charytatywny, ostatnimi czasy pojawia się sporo naprawdę interesujących pozycji. Wspomnę może tylko o projektach Sida Meiera czy pokaźnym zestawie produkcji przygodowych. Podczas gdy na stronie głównej serwisu dalej figuruje paczka Humble Mobile Bundle 4, skierowana do wielbicieli urządzeń przenośnych, na zakładce z tygodniowymi promocjami umieszczono ciekawą propozycję dla tzw. niedzielnych graczy. Chodzi o szereg tytułów od PopCap.

Za małe pieniądze da się nabyć niezwykle relaksujące Peggle Deluxe, zabawić się w ustawianie diamentów w Bejeweled 3 czy wyłapywanie słów w Bookworm Deluxe, sprawdzić przygodówkę Escape Rosecliff Island, albo wcielić się w głodne ryby z Feeding Frenzy 2 Deluxe. Decyzja o zainwestowaniu przynajmniej 6 dolarów otwiera dodatkowo dostęp do Plants Vs. Zombies w wydaniu GOTY, Peggle Nights plus niezastąpionego Zuma's Revenge. Żabę plującą kolorowymi kulkami powinien moim zdaniem znać każdy.

Ponieważ PopCap należy do Electronic Arts, gry otrzymujemy przede wszystkim do pobrania z Origin, chociaż da się je dodać też do biblioteki Steam. W większości przypadków poszczególne produkcje dostępne są również w wersji OS X. Tak jak zawsze, wpłatę dowolnie można rozdzielić między Humble Bundle, wydawcę, a także cele charytatywne. W tym tygodniu wspierane są walczące z rakiem The V Foundation i zajmującemu się badaniami nad czerniakami Melanoma Research Foundation.

r   e   k   l   a   m   a

Jeśli ktoś ma jako gracz także słabość do niekoniecznie kasowych, ale fajnych filmów, być może zainteresuje go przy okazji akcja Humble Bundle przeprowadzana w porozumieniu z Devolver Digital. Nie tylko do kupienia jest Duke Nukem 3D: Megaton Edition, Shadow Warrior Classic Redux czy Marc Ecko's Getting Up: Contents Under Pressure, lecz właśnie też w sumie 5 obrazów pełnometrażowych.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.