r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gry Ubisoftu w Humble Bundle, w tym Far Cry, Assassin's Creed i Splinter Cell

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Początek lutego już okazuje się być naszpikowany fantastycznymi okazjami dla graczy. Electronic Arts za darmo rozdaje na Originie Need for Speed: Most Wanted z 2012 roku, a niespodziewanie też Ubisoft w ramach współpracy z Humble Bundle zaoferował nam naprawdę atrakcyjne pozycje za śmieszne pieniądze. Wystarczy jeden dolar, aby stać się posiadaczem trzech nie tak starych tytułów, które dostarczą wiele godzin rozrywki.

Minimalna stawka gwarantuje otrzymanie kluczy Steam na strzelankę Call of Juarez: Gunslinger i wyjątkowy projekt Grow Home, a także Uplay na platformówkowy hit Rayman Origins. Za tą cenę naprawdę nie ma co wybrzydzać. Zrównując się ze średnią wpłat (obecnie niecałe 7 dolarów) dorzucamy sobie do tego klucze Uplay na strzelankę Far Cry 3, Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist i wyjątkowe Assassin's Creed Chronicles: China. Do tego dochodzą gry niespodzianki, tradycyjnie na razie wciąż nieujawnione.

Otwierając szerzej portfel, za 15 dolarów paczkę wzbogacimy o wersję Uplay Assassin's Creed: Rogue oraz wyścigów The Crew. W końcu zaś 75 dolarów, czyli wcale niemało jak na Humble Bundle, przyniesie zamówienie przedpremierowe na Tom Clancy's The Division wraz z koszulką z motywem z gry plus kuponem zniżkowym 66 procent na trzy gry Ubisoftu dostępne w sklepie Humble Store, z wyłączeniem kilku nowszych tytułów.

r   e   k   l   a   m   a

Na podjęcie decyzji czy chcecie w to wchodzić macie prawie dwa tygodnie, należy jednak uwzględnić, że średnia wpłat przez ten czas jeszcze podskoczy. Pieniądze komputerowców standardowo dzielone są między wydawcę, w tym przypadku Ubi, pomysłodawców Humble Bundle i instytucje charytatywne, konkretnie powiązane z grami Extra Life plus Stack Up. Osobno wszystkie gry z najnowszej paczki promocyjnej wyceniono na 157 dolarów. Sam Rayman niemniej to bite godziny świetnej rozrywki.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.