Gry edukacyjne dla maluchów w wieku 2-5 lat Gry edukacyjne dla maluchów w wieku 2-5 lat 2.54

Strona główna Android Gry Dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Gry edukacyjne dla maluchów w wieku 2-5 lat pozwolą najmłodszym użytkownikom smartfonów i tabletów połączyć przyjemne z pożytecznym. Opisywany zestaw adresowany jest zarówno do chłopców, jak i dziewczynek w wieku przedszkolnym.

Nie do końca za darmo

Przed zainstalowaniem aplikacji warto wiedzieć, że cały zestaw składa się z 64 aktywności, ale tylko 1 paczka z 8 grami jest darmowa (za pozostałe należy zapłacić). Należy również odnotować, że Gry edukacyjne dla maluchów w wieku 2-5 lat działają także bez połączenia z internetem (tryb offline), więc można je uruchomić również w miejscach bez dostępu do sieci.

Co dają te gry?

Dżungla, morze, miasto, kosmos, pustynia, dziki zachód oraz Arktyka to miejsca, które odwiedzimy wspólnie z Bimi Boo, rozwijając swoją koordynację wzrokowo-ruchową, umiejętność logicznego myślenia, percepcję wzrokową i małą motorykę.

Różnorodność

Gry edukacyjne dla maluchów w wieku 2-5 lat pozwalają na dopasowywanie przedmiotów (na podstawie wzorów, kształtów, rozmiarów i kolorów), a także umożliwiają poznanie trzech pierwszych cyfr. Dla dzieci przygotowano również puzzle, zadania na spostrzegawczość oraz nieskomplikowane gry pamięciowe.

Najważniejsze informacje:

  • różnorodne gry edukacyjne dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat
  • ćwiczą spostrzegawczość, zdolność logicznego myślenia i nie tylko
  • w sam raz dla chłopców i dziewczynek
  • darmowa paczka z 8 grami
  • całość działa w trybie offline

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!