r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gry i program gratis do procesorów Intela

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Mamy kolejną dobrą wiadomość dla osób, które planują modernizację komputera i rozważają zakup któregoś z najnowszych procesorów Intela. Przy zakupie procesorów każdy otrzyma pakiet gier i programów. Czasu na zastanowienie jest sporo, gdyż oferta została przedłużona do 21 grudnia tego roku.

Promocją objęte są procesory Intel Core i5 oraz i7 z serii K. Listę modeli, do których dołączone będą gratisy, można znaleźć na stronach sklepów biorących udział w promocji (między innymi Alsen, X-Kom, Agito, Morele), ceny są oczywiście zróżnicowane, tak samo jak parametry procesorów.

W pakiecie gratisów znalazły się gry: Shadowrun Returns, świeżutki GRID Autosport i Star Chart, oraz program zabezpieczający McAfee LiveSafe. Niestety pakiet jest uboższy od tego oferowanego do 31 lipca. Aby odebrać kody pozwalające na aktywację prezentów, należy udać się na stronę promocji i podać Master Key, otrzymany wraz z procesorem.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.