r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gry i zakłady w sieci...

Strona główna Aktualności

O autorze

"Wygrane bez prowizji i podatku" - kuszą reklamy stron internetowych oferujących zakłady bukmacherskie on-line. Wielkie emocje i jeszcze większe pieniądze, a wszystko nielegalnie. Państwu uciekają sprzed nosa miliony złotych.

Przez ostatnie dwa lata tylko z tytułu podatku od gier do budżetu państwa wpłynęło ponad 1mld 360 mln zł. Jednak zyski były znacznie wyższe - państwo zarabia również na podatku od wygranych, ciągnie zyski z licencji na prowadzenie tego typu działalności oraz z egzaminów państwowych dla pracowników. Kwota ta mogłaby być jeszcze wyższa. Mogłaby, ale nie jest. Polskiej jurysdykcji wymyka się bowiem rynek gier i zakładów wzajemnych on-line. A wraz z rozwojem Internetu rynek ten rośnie w siłę. Szacuje się, że rocznie przynosi on na całym świecie ponad 1 mld dolarów. Jedna z najpopularniejszych w Polsce firm internetowych, zajmująca się zakładami sportowymi w Internecie, podaje, że w 2002 r. jej roczne obroty wyniosły ponad 100 mln funtów brytyjskich.

Więcej na ten temat można przeczytać w artykule opublikowanym na łamach Życia.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.