Gry matematyczne Gry matematyczne 9.1

Strona główna Android Gry Dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Gry matematyczne to aplikacja edukacyjna, dzięki której w każdej wolnej chwili możemy doskonalić swoje zdolności matematyczne. Narzędzie zostało zaprojektowane w taki sposób, by spełnić oczekiwania zarówno młodszych, jak i starszych użytkowników.

Co zawierają gry matematyczne?

Dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie to najważniejsze działania, jakie musimy znać, by poradzić sobie w Grach matematycznych. Co ciekawe, program nie wymaga połączenia z internetem, więc po jednorazowym pobraniu go ze Sklepu Google Play, uruchomimy go nawet bez dostępu do sieci (np. podczas jazdy pociągiem lub autobusem).

Aplikacja bardzo intuicyjny, kolorowy interfejs użytkownika. Rozwiązywanie zadań odbywa się przy wykorzystaniu jednego palca, którym zaznaczamy jedną z kilku możliwych odpowiedzi w trakcie zmagania się z licznymi testami. Oprócz nich znajdziemy tu również interesujące dodatki w postaci cyfrowej wersji sudoku, 2048 i nie tylko.

Graj za darmo

Gry matematyczne są dostępne bezpłatnie, ale zawierają reklamy. Możemy jednak zdecydować się na uiszczenie opłaty w wysokości 8,39 złotych, by je wyłączyć.

Najważniejsze cechy:

  • gra edukacyjna dla dzieci i dorosłych
  • różnorodne zadania oraz testy matematyczne
  • dodatkowe gry logiczne (np. sudoku i 2048)
  • proste sterowanie
  • za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!