r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gry on-line w Gadu-Gadu

Strona główna Aktualności

Gadu-Gadu wprowadziło dzisiaj nową usługę - gry on-line. Użytkownicy mogą zmierzyć się ze sobą m.in. w takich klasycznych grach, jak: kółko i krzyżyk, kości, warcaby czy statki.

Można zagrać z komputerem (botem) lub innym użytkownikiem Gadu-Gadu. Aby zagrać należy wpisać na nr 777 nazwę gry (skrót) np. "wa" (warcaby) i start. W przypadku gdy chcemy zagrać ze znajomym należy dodatkowo dopisać jego numer GG. Komendy dostępne są po wpisaniu hasła POMOC w oknie rozmowy. Granie odbywa się na stronie internetowej, komunikaty zaś i instrukcje przesyłane są przez komunikator Gadu-Gadu.

Można również zagrać bezpośrednio w telefonie komórkowym, należy mieć tylko zainstalowaną najnowszą wersję mobilnego Gadu-Gadu. Aby zagrać z innym użytkownikiem, należy zaznaczyć jego kontakt na liście i z menu Kontakty wybrać pozycję Gry oraz nazwę gry. Wtedy do drugiego gracza wysyłane jest zaproszenie do zabawy. Po zaakceptowaniu rozpoczyna się wirtualna gra.

Na razie niestety szybkość działania nowej usługi pozostawia wiele do życzenia, można stracić cierpliwość gdy się zorientujemy, że to nie rywal myśli "wieki" nad kolejnym posunięciem lecz serwery GG ;-)

Więcej informacji na temat gier Gadu-Gadu uzyskać można na stronach mojageneracja.pl/gry lub gadufun.pl.

Najnowszą, dzisiaj udostępnioną, wersję mobilnego GG pobrać można ze strony gadu-gadu.pl/mobilneGG.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.