r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gry w Gadu-Gadu

Strona główna Aktualności

O autorze

21 maja bieżącego roku publicznie udostępniony został ciekawy projekt o nazwie Frajdek. Frajdek to komunikator internetowy dedykowany dla graczy. Umożliwia rozgrywkę z przyjaciółmi w jedną z popularnych gier planszowych lub zręcznościowych.

Dziś Gadu-Gadu SA oficjalnie poinformawała, że nabyła prawa do technologii gier on-line Frajdka, pozwala ona na prowadzenie kilku gier w czasie rzeczywistym pomiędzy użytkownikami komunikatora (szachy, warcaby, bilard (pool 8 bil), gra w karty (Pan); kolejne gry są w przygotowaniu). Gry są trójwymiarowe i dość atrakcyjne wizualnie, będą zintegrowane z usługami sieci Gadu-Gadu, w tym m. in. z komunikatorem GG oraz serwisami WWW.

Celem Gadu-Gadu jest wprowadzenie szerokiej oferty gier interaktywnych, które będą w łatwy sposób dostępne dla wielomilionowej społeczności użytkowników Gadu-Gadu. Zespół osób tworzących gry będzie pracował w ramach GG Team i dołączy do pozostałych projektów włączonych w ostatnim czasie do Gadu-Gadu: Nauka.pl, Blip.pl, Fora.pl.

Rynek gier interaktywnych to jeden z najdynamiczniej rozwijających się sektorów e-gospodarki, również z uwagi na rosnącą liczbę telefonów komórkowych i aplikacji mobilnych, dlatego obok projektów telekomunikacyjnych przywiązujemy dużą wagę również do sfery rozrywki mówi Piotr Pokrzywa z Zarządu Gadu-Gadu SA Zaoferujemy użytkownikom Gadu-Gadu wiele zabawy interaktywnej, która w wolnych chwilach będzie uzupełnieniem codziennej komunikacji.

Przejmowanie dynamicznie rozwijających się projektów internetowych, jak informuje firma, jest częścią strategii rozwoju Gadu-Gadu, które dzięki ich integracji z siecią GG będzie oferowało użytkownikom szerokie możliwości zarówno rozrywki, komunikacji, jak i edukacji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.