r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gry z Wii zaczynają pojawiać się na Androidzie

Strona główna Aktualności

Okazuje się, że urządzenia przenośne na Androidzie faktycznie zaczynają równać się mocą z konsolami domowymi. Została tutaj już przeniesiona technologia Unreal Engine, niedawno ujawniono pierwsze zaawansowane graficznie produkcje na układy Tegra 4, a SEGA oto zapowiedziała, że jeden z piękniejszych tytułów z Wii w wydaniu HD trafi na tablety i smartfony, czerpiąc z mocy rozwiązań NVIDII — chodzi o dynamiczną strzelankę The Conduit.

Wypuszczony na konsolę Nintendo w 2009 roku projekt studia High Voltage Games pokazywał, że sprzęt uważany za niezbyt mocny zdolny był jednak do wyświetlania nowoczesnych efektów oraz masy przeciwników na ekranie. Już od 14 marca w akcji sprawdzić będzie można mocno usprawnioną wersję gry, przygotowaną z myślą o urządzeniach korzystających z Tegry. Producenci zachęcają do wypróbowania dzieła, ogłaszając upublicznienie go za darmo, ale z ograniczeniem do dwóch początkowych poziomów. Pozostałe dostępne będą naturalnie odpłatnie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.