r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gry za tyle, ile chcesz — pierwsza taka oferta już na GOG.com

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

GOG.com, serwis oferujący klasyczne gry w przystępnej cenie i formie, który od niedawna pozwala na zakup także nowszych produkcji, zaczął eksperymentować z popularnym w środowisku niezależnych twórców podejściem Pay What You Want, czyli sprzedawaniem tytułów za „co łaska”. W ramach pierwszej takiej akcji dostępne są dzieła z antologii Divinity. W zależności od zasobów portfela, za dużo niższą kwotę można nabyć nawet 3 ciekawe gry.

Przez najbliższy tydzień od 99 centów dostępne jest Divine Divinity, czyli pierwsza część serii z 2002 roku, wraz z cyfrowymi bonusami. Kiedy zrównamy się cenowo z przeciętnie oferowaną stawką (obecnie to nieco powyżej 10 dolarów), dostajemy do tego Beyond Divinity z 2004 roku, też z dodatkami. Jeżeli zdecydujemy się jednak zainwestować jeszcze więcej i trafimy do grona tych 10 procent nabywców, którzy byli najhojniejsi, twórcy z Larian Studios oraz GOG.com dorzucą nam ponadto w prezencie nadchodzące Divine Divinity II: Developer's Cut. Wpłaty od 25 dolarów gwarantują w tej chwili (niskie) miejsce w rankingu kupujących — jeśli kogoś takie coś kręci…

Jeżeli akcja spotka się z odpowiednim zainteresowaniem, na światło dzienne wyjdą wcześniej niepublikowane materiały z produkcji wyżej wymienionych tytułów, a także ciekawostka — demko technologiczne gry The Lady, the Mage, and the Knight, która nigdy nie została ukończona. Popularność promocji wpłynie oczywiście też na ewentualne podobne ruchy GOG.com w przyszłości.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.