r   e   k   l   a   m   a
reklama

Gsmart Sierra S1 — kolejny smartfon obsługujący dwie karty SIM od Gigabyte

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator systemów i infrastruktury sieciowej. Pasjonat domatyki i nowoczesnych technologii. Zajmuje się szeroko pojętym wsparciem informatycznym oraz testowaniem sprzętu. W wolnym czasie podziwia i fotografuje dziką naturę.

Firma Gigabyte, która od pewnego czasu zajęła się także urządzeniami mobilnymi, pokazuje kolejny model smartfona – Gsmart Sierra S1 z obsługą dwóch kart SIM, co stało się już charakterystyczne dla marki.

Sprzęt posiada 5-calowy ekran IPS wyświetlający obraz w rozdzielczości 720 x 1280 pikseli (294 ppi). Za obliczenia odpowiada 4-rdzeniowy układ MediaTek MT6589T (ARM Cortex-A7), taktowany z częstotliwością 1,5 GHz, wspierany przez 1 GB pamięci operacyjnej. Producent przewidział 4 GB pamięci wbudowanej na dane, z możliwością rozbudowy o kolejne 32 GB przy pomocy kart microSD. Gsmart Sierra S1 otrzymał również dwa moduły foto-wideo, w tym 13-megapikselowy potrafiący nagrywać wideo Full HD z prędkością 30 klatek na sekundę.

Smartfon przystosowany jest do obsługi dwóch numerów abonenckich. Z pewnością przyda się to osobom korzystającym na co dzień z więcej niż jednego telefonu. Drugi slot można także wykorzystać na kartę prepaidową z nielimitowanym dostępem do Internetu. Urządzenie obsługuje transmisję HSPA+ działającą z prędkością do 42-megabitów na sekundę, a także standardowe moduły Bluetooth w wersji 3.0, WiFi w standardzie N i GPS.

Całość działa pod kontrolą systemu Google Android w wersji 4.2 Jelly Bean i jest zasilana z akumulatora o pojemności 2000 mAh. Obudowa ważącego 168 gramów urządzenia ma wymiary 145,5 x 72,5 x 8,9 mm.

Smartfona Gsmart Sierra S1 można kupić w przedsprzedaży za 1099 złotych. Natomiast jeśli ktoś go wcześniej chce zobaczyć, może poczekać do 23 września, gdy odbędzie się premiera w sieci sklepów komputerowych Sferis.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTak wygląda historia PlayStation. Kiedy będzie PS5? Jeszcze długo poczekamy