Guardian VR Guardian VR 1.0.8

Strona główna Android Wiadomości Inne programy informacyjne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Guardian VR to aplikacja przygotowana przez popularny serwis informacyjny The Guardian. Program pozwala oglądać przygotowane przez redakcję materiały wideo 360 z elementami rzeczywistości poszerzonej.

Aplikacja działa w prosty sposób. Znajdziemy w niej materiał wideo 360 stopni, związany z konkretnym tematem omawianym przez The Guardian. Pierwszy film dotyczy problemu trwałej izolacji tysięcy osób w USA. Program pozwala odbyć wirtualną podróż do celi, w której przebywają osoby izolowane. Kolejne materiały wideo 360 mają sukcesywnie trafiać do aplikacji.

Wideo emitowane w aplikacji "porusza się" wraz z ruchami urządzenia. Także treść emitowanych wypowiedzi zmienia się w zależności od tego, jak ułożymy urządzenie. Gdy skupimy się na np. na części widocznej z lewej strony, wówczas usłyszymy komentarz związany z widocznym tam obiektem.

Treści wideo 360 w aplikacji są dostępne zarówno przy użyciu aparatu cardboard, jak też bez niego. Producent aplikacji zaleca też, aby podczas odtwarzania filmów korzystać ze słuchawek, co zapewni optymalną jakość dźwięku i zastosowanych efektów audio. W aplikacji jest dostępny jeden materiał, kolejne mają być dodawane sukcesywnie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!