r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Guardian VR 3.1

Strona główna iOS Wiadomości Inne programy informacyjne

Guardian VR to aplikacja z filmami 360 stopni zawierającymi elementy rzeczywistości poszerzonej, przygotowanymi przez redakcję serwisu The Guardian.

Galeria programu

Materiały filmowe dostępne w programie Guardian VR dotyczą jednego tematu, omówionego przez dziennikarzy serwisu. Pierwszy film dotyczy sprawy osób trwale izolowanych w USA. Dzięki aplikacji można odbyć wirtualną podróż do przykładowej celi i zakładu zamkniętego, w których na ogół przebywają. Obraz widoczny na ekranie programu zmienia się dynamicznie, gdy poruszamy urządzeniem, a dodatkowo słyszymy komentarz twórców filmu oraz ich rozmówców. Dodatkowo, treść wypowiedzi zmienia się w zależności od tego, na którym punkcie widocznym na ekranie głównym wyśrodkujemy ekran urządzenia.

Aplikacja współpracuje z okularami typu cardboard, ale filmy można odtwarzać również bez sprzętu tego typu. Ponadto, producent aplikacji zaleca używanie słuchawek, by zachować optymalną jakość dźwięku.

Guardian VR jest zoptymalizowany do pracy na iPhone'ach 5 i wyższych. Smartfony iPhone 5 i 5s współpracują z Cardboard v1, a iPhone 6 i nowsze współpracują z Cardboard v2.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.