Guitar Hero Live Guitar Hero Live 3.1.0

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Guitar Hero Live to nowa odsłona bardzo popularnej serii gier muzycznych. Powraca na rynek po kilkuletniej przerwie. Premierze wydania klasycznego towarzyszy także wersja mobilna.

Tym razem zdecydowano się jednak na bardzo ciekawy zabieg. Poza darmową wersją gry, która tak naprawdę jest tylko mocno ograniczonym demem, zakupić możemy także dwie płatne edycje. Za odblokowanie wszystkich opcji przyjdzie nam jednak drogo zapłacić, ich cena to prawie 50 dolarów. Jest też dostępna wersją ze specjalną gitarą, którą możemy połączyć z naszym urządzeniem.

Jeżeli nie chcemy pozostać przy wersji darmowej, Guitar Hero Live oferuje nam trochę dobrej zabawy. Sterowanie opiera się na prostych gestach, które są nam tłumaczone przy pierwszym uruchomieniu. Nowością w tej odsłonie gry są wideoklipy towarzyszące zabawie.

Guitar Hero Live posiada spore wymagania sprzętowe. Na starszych modelach urządzeń z iOS należy liczyć się z niewielkimi, acz uciążliwymi lagami. Przy jej pobieraniu należy pamiętać, że darmowa wersja to tylko skromna reklama dla edycji pełnej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!