r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Guitar Pro 7.0.8 Build 1027

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja muzyki
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Guitar Pro to łatwe w obsłudze oprogramowanie przeznaczone dla mniej zaawansowanych i początkujących gitarzystów. Za pomocą niego nauczymy się wielu różnych utworów przy użyciu specjalnego edytora tabulatur.

Galeria programu

Program oferuje wszystkie możliwości, jakie potrzebuje każdy początkujący gitarzysta. Mimo prostego i przyjaznego interfejsu użytkownika, umożliwia też modyfikowanie, zapisywanie i odtwarzanie własnych nagrań, a także doskonale nadaje się do nauki i poprawy techniki gry na gitarze. Aplikacja oferuje też dostęp do biblioteki mySongBook, w której znajdziemy partytury muzyczne napisane przez profesjonalnych artystów i muzyków.

Oprócz tego Guitar Pro posiada wbudowany moduł Fretlight, przeznaczony głównie dla początkujących gitarzystów, którzy zamierzają się szybko nauczyć swoich ulubionych utworów muzycznych. Jednym z najważniejszych elementów programu jest edycja i możliwość kreowania własnych tabulatur gitarowych. W tym celu nanosimy odpowiednie nuty na wyświetlony tabulator lub zarządzamy specjalnymi miejscami na gryfie gitary.

Guitar Pro umożliwia również importowanie i eksportowanie utworzonych nagrań do formatu MIDI, a także do innych obsługiwanych przez urządzenia przenośne typu iPhone czy iPad. Wyposażono go też w narzędzia do edytowania akordów, strojenia gitary oraz do przeprowadzenia analizy skali. Program korzysta z nowoczesnej technologii RSE (Silnik Realistycznego Dźwięku), która poprawia jakość brzmienia wydobywanego z instrumentów.

Uwaga!

  • Program Guitar Pro dostępny jest w wersji próbnej w której wniesiono kilka ograniczeń. Zablokowano możliwość zapisywania plików, importowania i eksportowania do formatu ASCI, MIDI i MusicXML, a także korzystanie z niektórych instrumentów.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 20.03.2016 09:51

@sikorzasty (niezalogowany): potwierdzam. Tux Guitar prawie identyczny jak GP i za darmoszkę ;)

  #4 26.09.2014 22:08

lipa ja pobierałem i bez rezultatu

  #3 04.05.2013 09:55

Niby dlaczego Guitar-Pro jest tylko dla mniej zaawansowanych użytkowników?

  #2 14.07.2012 16:44

Jest bezpłatny odpowiednik tego programu. Nazywa się Tux Guitar. Używam go od lat i moim zdaniem niczym się nie różni od Guitar Pro, tyle tylko, że jest za free.

RaBas   1 #1 31.05.2012 14:45

Zapraszam na stronę
http://guitar-pro.pl/
gdzie znajdziesz więcej informacji o programie,
pozdrawiam,
Maciej

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.