Gun Disassembly 2

Strona główna Windows Gry Symulatory
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Gun Disassembly 2 to bardzo nietypowa, a przez to ciekawa darmowa propozycja dla komputerowców, którzy na co dzień czas spędzają z przeróżnymi strzelankami. Ten symulator rusznikarza umożliwia poznanie poszczególnych elementów, z których to składają się prawdziwe bronie. Wszystko po to, aby potem móc na czas poskładać dany model do kupy i zrobić wrażenie na kolegach. Gra ma przy okazji charakter edukacyjny.

Rozmontowywanie broni to nie jest bułka z masłem. Należy zachować ścisłą kolejność wyciągania poszczególnych elementów. Projekt pozwala samemu spróbować odkryć, co po kolei trzeba robić, poprzez klikanie w części oraz obserwowanie, czy pojawia się zielona strzałka. Dla niecierpliwych jest tu niemniej opcja demo, czyli automatyczne rozkładanie danego modelu. Do spamiętania jest naprawdę bardzo wiele posunięć.

Gra Gun Disassembly 2 jest bardzo często aktualizowana. Wystarczy mieć dostęp do Internetu i kliknąć w powiadomienie, aby pobrała sobie nowe modele broni czy skórki. Podstawowy zestaw do zabawy obejmuje kilka znanych pistoletów oraz karabinów. Gdyby kogoś interesował jakiś rzadziej spotykany eksponat, nie ma problemu, by bezpośrednio z aplikacji wybrać się na zakupy. To tak, gdyby tytuł gracza wciągnął.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!