GunZ 2: The Second Duel

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Jeżeli szukacie niecodziennej gry wieloosobowej, GunZ 2: The Second Duel, czyli kontynuacja niezwykle popularnego tytułu sieciowego rodem z Korei, może się spodobać. Mamy tutaj do czynienia z bezpłatnym projektem wysokiej jakości, zaskakującym nie tylko poziomem graficznym oraz udźwiękowieniem, lecz również mechaniką rozgrywki. Walka z innymi opiera się głównie na bliskich starciach.

Kamera zawieszona jest za plecami prowadzonego wojownika. Poza dostępem do najróżniejszej broni palnej, w grze pojawia się również ta biała, czyli po prostu odmienne ostrza, a do tego przykładowo młoty. Dodajcie efekty dodatkowe, typu rażenie piorunami i otrzymacie wybuchową mieszankę akcji z finezją. Ważnym elementem zabawy jest bowiem również umiejętne poruszanie się po arenach.

Do dyspozycji dostajemy kilka klas postaci, posługujących się innym orężem oraz posiadających swoje zestawy zdolności specjalnych. Będą one wysoko skakały, szybowały, umykały na boki i nawet odbijały się od ścian. System łączenia ruchów potrafi zadziwić, tak samo jak liczba dostępnych broni. Twórcy chwalą się ponad dwiema setkami śmiercionośnych zabawek, a przecież tytuł jest stale rozwijany.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Dwurdzeniowy procesor 2.4 GHz
  • 4 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 8600 lub AMD Radeon HD 2600

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!