Gunbound 9.23

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wszyscy ci, którzy mieli wcześniej jakiekolwiek doświadczenia z grą Worms zapewne nie będą mieli problemów z opanowaniem zasad gry w Gunbound. Przed rozpoczęciem rozgrywek konieczne jest dokonanie procesu rejestracji na stronie http://gunbound.net. Otrzymane hasło i login będą wymagane przy każdorazowym uruchomieniu gry.

Po zarejestrowaniu się należy wybrać jeden z dwunastu serwerów, na którym chcemy stoczyć bój z udziałem swojej drużyny. Kryterium wyboru może być poziom trudności danej planszy. Następnym krokiem jest wybór pojazdu. Każdy z nich posiada inne właściwości takie jak siła rażenia ogniem, szybkość poruszania się czy kąt oddania strzału. Przed bezpośrednim rozpoczęciem rozgrywek zaleca się wizytę w Avatar Shop czyli w czymś na wzór sklepu z "atomowymi" ubrankami (gogle, ochronny kombinezon itp.), które mają pomóc nie tylko w walce z samym przeciwnikiem, ale również pomagają zdobywać doświadczenie (GP). Wraz z doświadczeniem napełnia się nasz portfel, a zebrane środki (Gold) najlepiej spożytkować na bardziej zaawansowane akcesoria w Avatar Shop.

W każdej rundzie startuje ośmiu zawodników i podzieleni są oni na dwie drużyny. Oprócz indywidualnych ambicji i umiejętności poszczególnych zawodników liczy się przede wszystkim umiejętność gry w zespole. Każdy z zawodników ma 20 sekund na znalezienie optymalnej pozycji i oddanie celnego strzału w stronę przeciwnika z wybranej przez siebie broni. Za każdy udany występ podnoszą się nasze indywidualne statystyki, które zapisywane są na serwerze.

Gra dodatkowo wyposażona została w chat co bez wątpienia jeszcze bardziej podnosi jej wartość i atrakcyjność. Czatować można w trakcie samej gry, a także w momencie oczekiwania na pełną gotowość wszystkich zawodników z drużyn przed samym rozpoczęciem rozgrywki.

Cała fabuła gry została oparta na grze Worms natomiast oprawa graficzna to ewidentny styl mangowy. Tła poszczególnych plansz zaprojektowano w przyjaznych i ciepłych kolorach, a sympatyczna muzyczka dodatkowo uprzyjemnia zabawę. Gunbound to prosta aczkolwiek niezwykle wciągająca gra i zapewniam, że szybko się Wam nie znudzi.

Zapraszamy do świetnej zabawy!

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 08.03.2013 11:40

zróbcie gry najpokulerniejsze

Eczeweria   1 #6 28.02.2010 12:24

Prosze tu jest link do rejestracji :)
http://gunbound.softnyx.net/

acidoneko5   4 #5 16.02.2010 19:28

klik klik i cyk pyk

  #4 21.12.2009 14:42

COWY GADACIE ZA PIERDOLY JAK TO W OGoLE ZAJERESTROWAC??????????????????????????????????????

patrykj3   1 #3 21.12.2009 08:52

morze być takie sobie 3/5

  #2 18.11.2009 19:10

Radze tego pliku nie sciagac poniewaz kiiedy sie probuje uruchmic wyskakuje blad

  #1 24.10.2007 19:28

głupie i tyle