Guns of Boom Guns of Boom 23.1.201

Strona główna Android Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Guns of Boom to sieciowa strzelanka z perspektywy pierwszej osoby oferująca w pełni trójwymiarową oprawę graficzną.

Taki opis idealnie pasuje do gier wydawanych na komputerach i stacjonarnych konsolach, ale Guns of Boom zostało stworzone z myślą o platformach mobilnych. W związku z tym ukończenie jednej rozgrywki trwa raptem parę minut, dzięki czemu możemy uruchomić ten tytuł na przykład w trakcie jazdy autobusem.

Guns of Boom jest grą łatwą do zrozumienia, ale trudną do perfekcyjnego opanowania. Zasady są bardzo proste, ale chcąc wygrywać kolejne mecze należy umiejętnie korzystać z dostępnych rodzajów broni, wykazując się zdolnością strategicznego myślenia. Dlatego też produkcja skierowana jest zarówno do graczy niedzielnych, jak i bardziej wymagających użytkowników. Ci ostatni mają do dyspozycji tryb Pro Play zaprojektowany z myślą o rozgrywkach e-sportowych.

Poza rozmaitymi opcjami zabawy i różnorodnymi mapami, Guns of Boom oferuje wiele atrakcji w zakresie dostosowywania postaci. Możemy nie tylko modyfikować wygląd zewnętrzny bohatera, którego wcześniej stworzyliśmy, ale także wybierać spośród dostępnych talentów (łącząc je w kombinacje) oraz elementów wyposażenia.

Guns of Boom korzysta z modelu biznesowego free-to-play. Otrzymujemy tu więc darmową produkcję z wbudowanymi mikropłatnościami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!