Guns of Glory Guns of Glory 6.10.5

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Guns of Glory to strategia czasu rzeczywistego w konwencji MMO, która została udostępniona zupełnie za darmo. W toku rozgrywki możemy jednak skorzystać z mikropłatności, by kupić dodatki za prawdziwe pieniądze.

Na potrzeby Guns of Glory opracowano nieskomplikowany wątek fabularny. Wcielamy się w postać Lorda, którego Królestwo zostało ogarnięte wojną, a on sam musi rozpocząć misję mającą na celu odzyskanie Korony Przeznaczenia zabranenj przez złowrogiego Kardynała.

Podobnie jak w innych RTS-ach, również tutaj nasze zadanie skupia się na pozyskiwaniu surowców, zbudowaniu własnej bazy, zrekrutowaniu odpowiednio silnej armii i pokonaniu wrogów. Oczywiście nie zawsze musimy prowokować bitwy, gdyż w Guns of Glory możliwe jest także zawieranie sojuszów. Warto w tym miejscu dodać, że gra oferuje wbudowany czat, na którym poznamy innych graczy z całego świata.

Guns of Glory oddaje do dyspozycji nie tylko Muszkieterów, którzy dołączą do naszej armii, lecz pozwala także na użycie zaawansowanego technicznie Sterowca pozwalającego na niszczenie bazy nieprzyjaciela.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!