Gunslingers

Strona główna Windows Gry Strategiczne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Niezapomniane produkcje turowe, takie jak Fallout: Tactics czy Jagged Alliance 2, są w dalszym ciągu źródłem inspiracji dla nowych projektów, nawet takich bezpłatnych. Gunslingers to właśnie darmowy projekt idący podobną drogą, z tą jednak ważną zmianą, że nastawiony jest on na zabawę po sieci. Innymi słowy, na obszernych mapach boje toczą ze sobą najemnicy z całego świata, kierowani przez różnych graczy.

W miarę odnoszenia kolejnych zwycięstw, uzbrojeni po zęby specjaliści rozwijają swoje zdolności, co przekłada się potem na jeszcze lepszą efektywność w boju. Do zadań specjalnych możemy oddelegować specjalistów z 5 klas, od szturmowców, przez snajperów, po jednostki zmechanizowane. Każdy ma swoją rolę do odegrania w starciu i tylko dobry dobór członków zespołu umożliwi rozgromienie danego przeciwnika.

Rozgrywka przebiega w doskonale znanym fanom gatunku rzucie izometrycznym. Bohaterowie poruszają się po siatce nakładanej na całkiem realistycznie odwzorowane tereny. Dysponują pulą punktów na wykonanie akcji, takich jak proste podbiegnięcie, przeskoczenie przez osłonę czy zwyczajnie oddanie strzału. Mają też swoją celność, wytrzymałość oraz szereg innych, równie ważnych statystyk, decydujących o przeżyciu.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor 1.6 GHz
  • 512 MB RAM

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!