HAIZ 1.9

Strona główna iOS Dom Bankowość i inwestycje
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Alior Banku służy do wymiany środków finansowych między użytkownikami, przy jednoczesnym utrzymywaniu kontaktu na żywo. Posiadacz konta w usłudze ma stały dostęp do swoich pieniędzy, przelewów, płatności kartą, wypłat z bankomatów i doładowywania prepaidowych numerów telefonów.

Rodzice dostają poprzez aplikację pełen wgląd w wydatki swoich dzieci, mogą ustawić na nie limity, zarówno dzienne jak i jednorazowe, ustalić stałe zlecenia kieszonkowego, czy tworzyć wspólne cele, na które rodzina będzie wspólnie zbierać.

Założenie konta HAIZ i jego prowadzenie są bezpłatne. Nie są też pobierane opłaty za pięć pierwszych przelewów zewnętrznych oraz wykonanych za pośrednictwem bankowości internetowej oraz pięć wypłat z bankomatów Euronet i Planet Cash.

Rachunek założyć można w każdym oddziale AliorBanku, później należy powiązać z nim aplikację. Za zgodą rodzica taki rachunek mogą założyć dzieci, które skończyły 13 lat, w wypadku dzieci młodszych właścicielem konta jest rodzic, który udostępnia jego funkcje poprzez aplikację.

Do konta można zamówić kartę płatniczą z obsługą płatności bezdotykowych – darmową dla wszystkich, którzy wykonają miesięcznie co najmniej pięć transakcji. W przyszłości pojawić się ma funkcja płatności mobilnych, z wykorzystaniem smartfonów obsługujących technologię HCE.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

HAIZ – rodzinna bankowość i komunikacja w jednej aplikacji Alior Banku

7
21.11.2016  •  Adam Golański

Alior Bank chce przekonać do swojej oferty całe rodziny, a jako narzędzie perswazji ma posłużyć nowa aplikacja mobilna. Pod dość osobliwą nazwą HAIZ kryje się skrzyżowanie komunikatora i narzędzia finansowego, które do tego wszystkiego, czego można spodziewać się po aplikacji bankowej, dodaje mechanizmy rodzicielskiego nadzoru. Wszystko to w imię nauki zarządzania pieniędzmi i oszczędności. Główną funkcją HAIZ jest wymiana środków finansowych między użytkownikami przy jednoczesnym utrzymywaniu kontaktu. Posiadacz konta w usłudze ma stały dostęp do swoich pieniędzy, przelewów, płatności kartą,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych