r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

HARDiNFO 1.28

Strona główna Android Narzędzia Benchmarki i diagnostyka

HARDiNFO to aplikacja wyświetlająca szczegóły związane z podzespołami zastosowanymi w danym smartfonie lub tablecie. Identyfikowane są procesory, pamięć ulotna i trwała, parametry akumulatora, łączności bezprzewodowej oraz informacje o działaniu zastosowanych czujników (np. światła, zbliżeniowego lub żyroskopu).

Galeria programu

W przeciwieństwie do swojej desktopowej wersji, opisywana aplikacja w wersji na Androida wyświetla jedynie podstawowe parametry o każdym podzespole. Za wyjątek można uznać wyłącznie zakładkę dotyczącą czujników, z której dowiedzieć się można wielu parametrów o poszczególnych urządzeniach, w tym także odczytać bieżące wartości, jakie zwracają.

Wśród dostępnych odczytów, program pozwala sprawdzić podstawowe parametry procesora oraz pamięci, wyświetlić listę zainstalowanych aplikacji oraz detale połączeń bezprzewodowych, w tym przydzielony adres IP, prędkość pobierania danych przez sieć, czy też adres MAC interfejsu Bluetooth.

Interfejs aplikacji jest estetyczny i jednocześnie nieskomplikowany. Aby wyświetlić wiadomości z kolejnej kategorii, należy wybrać odpowiednią pozycję na liście. Można ją wyświetlić po naciśnięciu symbolu strzałki na górnym pasku lub przeciągnięciem od lewej krawędzi ekranu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.