HBO GO Poland HBO GO Poland 2015.327.958.3155

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

HBO Go to aplikacja stworzona głównie z myślą o abonentach tej usługi. Dzięki niej uzyskają oni dostęp do materiałów także z poziomu swojego telefonu. W HBO Go znajdziemy również treści darmowe, do których mamy dostęp bez zakładania konta .

Wśród seriali odnajdziemy hity takie jak Gra o tron czy też inne produkcje stacji. Oferta filmowa jest równie ciekawa. W obu przypadkach biblioteka nie jest stałą. Starsze materiały z czasem znikają i są zastępowane nowymi. Jakość odtwarzanych materiałów jest bardzo dobra, ale zależna od jakości naszego połączenia. Interfejs jest spójny z aplikacją webową. Dzięki temu nawigacja jest intuicyjna. Z poziomu aplikacji możemy także aktywować kontrolę rodzicielską, przeczytać komentarze innych użytkowników pod wideo i ocenić obejrzany film.

Mimo dużej oferty seriali i bardzo dobrej jakości materiałów korzystanie z aplikacji skutecznie utrudniają problemy ze stabilnością. Aplikacja potrafi losowe próby obejrzenia wideo kończyć zamknięciem programu. Zdarza się to zdecydowanie zbyt często. Pomimo tych wad ocena końcowa HBO GO Poland wypada dobrze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!