r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

HBO GO dla abonentów Plusa. Najlepsze filmy i seriale już nie potrzebują TV

Strona główna AktualnościINTERNET

Klienci Plusa, opłacający abonament za telefon komórkowy z pakietem sieciowym lub też za sam dostęp do Internetu po LTE będą mogli uzyskać dostęp do serwisu HBO GO. Nowa oferta JA+ HBO GO dostępna jest od dzisiaj.

Normalna cena usługi to 30 zł miesięcznie (promocyjna to 20 zł miesięcznie). Każdy, kto przedłuży abonament w Plusie o wartości min. 49,99 złotych miesięcznie otrzyma dwa miesiące bezpłatnego dostępu do HBO GO. Dodatkowo każdy, kto zakupi HBO GO, ma dostać do końca roku nielimitowany transfer danych w tej usłudze.

r   e   k   l   a   m   a

Aktywację przeprowadza się wysyłając SMS-a na bezpłatny numer 8038 o treści AKT HBOGO. Po wyrażeniu zgody na warunki dostępu do serwisu, w zwrotnym SMS-ie znajdzie się kod do rejestracji w serwisie hbogo.pl lub mobilnej aplikacji HBO GO.

Czy warto? To już zależy od gustów użytkownika. Łącznie w filmotece znajdować się ma ponad 2 tysiące godzin rozrywki. Zawartość zmienia się co jakiś czas, starsze pozycje znikają, zastępowane przez nowe tytuły – i sądząc po stanie obecnym, wypada lepiej, niż większość konkurencyjnych serwisów VoD.

Są tu bowiem nie tylko głośne i kasowe filmy z Hollywood, ale też produkcje skromniejsze, a warte uwagi (np. inspirujący dramat „Filozofowie” czy spektakularne wizualnie obyczajowe kino sci-fi „Mars et April”). Sporo jest tu też kultowych seriali, w tym „Gra o Tron”, „Zakazane Imperium”, „Rodzina Soprano” czy „The Knick”, więc o ile zwykle jesteśmy wstrzemięźliwi wobec serwisów VoD i ich oferty, to tu naprawdę jest co oglądać.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.