r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

HBO GO z darmowym tygodniem na testy

Strona główna AktualnościINTERNET

HBO GO to usługa VOD, w której możemy śledzić nie tylko seriale produkcji HBO, ale też filmy i inne materiały emitowane na kanałach tego nadawcy. Niestety aby móc z niej skorzystać należy posiadać abonament kablowy bądź też cyfrowy. Od niedawna usługę mogą dokupić także abonenci sieci Plus. Jeżeli nie spełniamy żadnego z tych warunków, a chcemy zapoznać się z działaniem bądź też zasobami HBO GO jest na to rozwiązanie.

Od 8 listopada do 28 listopada włącznie możemy skorzystać z siedmiodniowego, darmowego okresu próbnego. W tym celu należy udać się na stronę główną HBO GO i założyć odpowiednie konto. Niestety wymagane będzie podanie numeru telefonu, na który przyjdzie SMS uwierzytelniający oraz adresu e-mail, który będzie naszym loginem.

Dodatkowo musimy jeszcze określić z jakiego operatora kablowego, bądź też cyfrowego korzystamy na co dzień. Z założonego w ten sposób konta skorzystamy zarówno z poziomu strony www, aplikacji dla Smart TV oraz systemów Android i iOS .

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.