reklama

HBO GO z darmowym tygodniem na testy

Strona główna Aktualności

O autorze

Pasjonat systemów mobilnych oraz aplikacji. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Od tamtej pory sieć jest nieodłączną częścią jego życia. Z zamiłowania podróżnik. Wolne chwile stara się spędzać na łonie natury lub też pracuje z ludźmi. W redakcji odpowiada za dział aplikacji mobilnych.

HBO GO to usługa VOD, w której możemy śledzić nie tylko seriale produkcji HBO, ale też filmy i inne materiały emitowane na kanałach tego nadawcy. Niestety aby móc z niej skorzystać należy posiadać abonament kablowy bądź też cyfrowy. Od niedawna usługę mogą dokupić także abonenci sieci Plus. Jeżeli nie spełniamy żadnego z tych warunków, a chcemy zapoznać się z działaniem bądź też zasobami HBO GO jest na to rozwiązanie.

Od 8 listopada do 28 listopada włącznie możemy skorzystać z siedmiodniowego, darmowego okresu próbnego. W tym celu należy udać się na stronę główną HBO GO i założyć odpowiednie konto. Niestety wymagane będzie podanie numeru telefonu, na który przyjdzie SMS uwierzytelniający oraz adresu e-mail, który będzie naszym loginem.

Dodatkowo musimy jeszcze określić z jakiego operatora kablowego, bądź też cyfrowego korzystamy na co dzień. Z założonego w ten sposób konta skorzystamy zarówno z poziomu strony www, aplikacji dla Smart TV oraz systemów Android i iOS .

© dobreprogramy

Komentarze

reklama