H-Craft Championship 1.3b

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Niewiele jest darmowych wyścigów utrzymanych w futurystycznych klimatach, a tym bardziej dobrej jakości, warto więc docenić projekt H-Craft Championship. Gracz staje tutaj do rywalizacji w kosmicznych mistrzostwach, do których zaprasza się wyłącznie wyjątkowych śmiałków. Rywalizacja odbywa się na wielu torach, którym daleko jest od standardowych. To niezwykle pokręcone, zawiłe konstrukcje oraz dynamiczna akcja.

Tryb główny to wielki turniej. Przebywając kolejne tory i zdobywając punkty z wysokich pozycji na mecie, stopniowo odblokowuje się lepsze modele poduszkowców, a także miejsca do wykorzystania w pozostałych wariantach zabawy. Jest jeszcze powtarzanie pojedynczych torów, przejazdy czasowe plus opcja rywalizacji z żywym przeciwnikiem. Sterowanie jest w porządku, choć na pewno trzeba się do niego wpierw przyzwyczaić.

H-Craft oferuje niezłą oprawę audiowizualną, a przy tym działa sprawnie nawet na dość starych konfiguracjach PC. Do dyspozycji gracza oddano blisko 30 różnorodnych tras, pełnych zdradliwych zakrętów, a niejednokrotnie również wyskoczni. Sztuczna inteligencja przeciwników nie irytuje, a zarazem jest na tyle dobrze opracowana, by stawiać przed nami za każdym razem wyzwania. Futurystyczne mistrzostwa wciągają.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor 1 GHz
  • 512 MB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 3 lub AMD Radeon 7500

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!