r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

HDClone 6.0.7 Free Edition

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

HDClone Free Edition to darmowe (do zastosowań prywatnych) narzędzie, które umożliwia tworzenie dokładnej kopii zapasowej danych zgromadzonych na dysku twardym (oraz jej przywracanie w razie potrzeby), a także kopiowanie danych z jednego dysku na inny.

Galeria programu

Program oferuje 2 tryby widoku - klasyczny i kopiowania. Pierwszy z nich daje możliwość łatwego definiowania wykonywanych operacji (np. dysk -> obraz, dysk -> dysk itp.), drugi natomiast oferuje opcje posegregowane w kategoriach Backup, Odzyskiwanie oraz Kopiowanie. Narzędzie dostępne jest w polskiej wersji językowej, a jego interfejs graficzny sprzyja wykorzystaniu przez początkujących użytkowników komputera.

HDClone Free Edition doskonale sprawdza się jako narzędzie do zabezpieczania przed utratą cennych danych, ale również migracji danych z jednego dysku na inny. Wykonuje on pełną kopię nośnika metodą 1:1 (sektor po sektorze) wraz z tzw. boot sektorem, dając możliwość jej kompresji i obsługując przy tym dyski IDE/ATA/SATA/SATA II/eSATA (AHCI), a także zewnętrzne nośniki danych USB 1.1/2.0/3.0 oraz UHCI/OHCI/EHCI. Program oferuje również pełne wsparcie dla GPT oraz UEFI-BIOS. Wraz z nim dostarczane jest dodatkowo niewielkie narzędzie do tworzenia samouruchamiających się nośników - dyskietek, płyt CD/DVD oraz pendrive'ów.

Uwaga!

  1. Wersja darmowa posiada ograniczenia, pozwalające na pracę jedynie z całymi dyskami twardymi (brak obsługi partycji) i kopiowanie z maksymalną prędkością 30 MB/s.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Luc3k   8 #5 07.07.2015 08:04

Używam z powodzeniem wersji Professional - program naprawdę warty uwagi, pomimo, że w tej wersji trochę kosztuje. Oprogramowanie odwala kawał niezłej roboty. Klonuje wszystko Windowsy, Linuxy.

Autor edytował komentarz.
  #4 04.07.2014 14:33

@Fighter1955: To raczej Ty się naucz czytać :) Również polecam AOMEI i jest do dysków a nie "edycji HD" cokolwiek to znaczy :)

Fighter1955   4 #3 10.02.2014 18:27

@Mireczek: Mylisz pojęcia, HDclone jest do robienia backupu danych, twój program jest do edycji HD. Więcej czytaj a mniej pisz.

Mireczek   9 #2 08.02.2014 09:58

@stanbos:
Poniższym można więcej zrobić, a jest darmowy:
http://www.dobreprogramy.pl/AOMEI-Partition-Assistant,Program,Windows,33871.html

  #1 28.04.2013 14:12

Nie wiele można tym zrobić jest płatny

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.