HDD Unlock Wizard HDD Unlock Wizard 4.2

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

HDD Unlock Wizard to narzędzie przeznaczone do usuwania haseł z dysków twardych. Daje ono możliwość łatwego (chociaż czasochłonnego) odblokowania magazynu danych w naszym komputerze, do którego zapomnieliśmy hasła.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i nie wymaga od użytkownika specjalistycznej wiedzy. Po uruchomieniu z poziomu dostępnego kreatora nadzorujemy pracę narzędzia, wskazując m.in. dysk, który chcielibyśmy odblokować. HDD Unlock Wizard nie obsługuje niestety zewnętrznych nośników USB oraz FireWire. Z powodzeniem radzi sobie za to z standardowymi dyskami 3,5'' i 2,5'' montowanymi w komputerach stacjonarnych i laptopach, a także nośnikami przeznaczonymi dla konsoli Xbox. Producent podaje, że szacunkowy czas usuwania hasła z dysku o pojemności 80 GB zająć może około 25 minut.

HDD Unlock Wizard jest kompatybilny z dyskami takich producentów jak Seagate, Toshiba, Western Digital, Fujitsu, Maxtor i Samsung. Szczegółowy spis obsługiwanych modeli znaleźć można na oficjalnej stronie programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!