r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

HDD Unlock Wizard 4.2

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

HDD Unlock Wizard to narzędzie przeznaczone do usuwania haseł z dysków twardych. Daje ono możliwość łatwego (chociaż czasochłonnego) odblokowania magazynu danych w naszym komputerze, do którego zapomnieliśmy hasła.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i nie wymaga od użytkownika specjalistycznej wiedzy. Po uruchomieniu z poziomu dostępnego kreatora nadzorujemy pracę narzędzia, wskazując m.in. dysk, który chcielibyśmy odblokować. HDD Unlock Wizard nie obsługuje niestety zewnętrznych nośników USB oraz FireWire. Z powodzeniem radzi sobie za to z standardowymi dyskami 3,5'' i 2,5'' montowanymi w komputerach stacjonarnych i laptopach, a także nośnikami przeznaczonymi dla konsoli Xbox. Producent podaje, że szacunkowy czas usuwania hasła z dysku o pojemności 80 GB zająć może około 25 minut.

r   e   k   l   a   m   a

HDD Unlock Wizard jest kompatybilny z dyskami takich producentów jak Seagate, Toshiba, Western Digital, Fujitsu, Maxtor i Samsung. Szczegółowy spis obsługiwanych modeli znaleźć można na oficjalnej stronie programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.