r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

HDR Expose 3.2.2

Strona główna Mac Grafika Tworzenie obrazów HDR
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

HDR Expose to rozbudowany program do składania obrazów HDR z wielu zdjęć, tworzenia obrazów pseudo-HDR z jednego zdjęcia i składania panoram HDR z serii ujęć. Program znany jest z dobrych algorytmów usuwających „duchy” i efektów zbliżonych do tego, co mogło widzieć ludzki oko.

Program pracuje na bazie autorskiej przestrzeni barw o nazwie Beyond RGB, dającej możliwość tworzenia obrazów, które w dużym stopniu odwzorowywały będą to, co w rzeczywistości widziało ludzkie oko podczas wykonywania zdjęcia. HDR Expose oferuje także jeden z najskuteczniejszych algorytmów wykrywania na obrazie obiektów, które przemieściły się podczas wykonywania kolejnych ujęć danego kadru.

r   e   k   l   a   m   a

Narzędzie pozwala ustalać zakres tonalny przy użyciu narzędzi korekty jasności/kontrastu, lokalnego kontrastu, jasności świateł i cieni, krzywych oraz punktu czerni. Regulacja kolorów odbywa się poprzez zmianę balansu bieli, nasycenia barw oraz selektywnej zmiany kolorów. Z pomocą programu można także wyostrzyć obraz oraz usunąć szumy. W trosce o wygodę użytkowników HDR Expose wyposażono w możliwość zapisywania ustawień, które mogą być wykorzystane podczas pracy z kolejnymi zdjęciami.

Wśród obsługiwanych przez program formatów graficznych znalazły się BEF, BMP, EXR, JPG, JPEG, PIC, HDR, TIF, TIFF, a także pliki RAW tworzone przez aparaty cyfrowe. Z kolei gotowe obrazy zapisać można do plików w formatach BEF, BMP, EXR, JPG, JPEG, HDR, PIC, TIF i TIFF.

Program można testować bez ograniczeń przez 30 dni. Wraz z nim można zainstalować wtyczki do Aperture, Loghtrooma oraz wtyczkę pozwalającą otwierać pliki w formacie BEF w Photoshopie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

HDR Express i HDR Expose lepiej usuwają szum i dopasowują zdjęcia

0
OPROGRAMOWANIE 22.09.2015 | Anna Rymsza

Na rynku aplikacji do tworzenia obrazów HDR sporo się w ostatnich dniach zmieniło. Firma Unified Color zmieniła nazwę na Pinnacle Imagigng Systems i zamierza nie tylko rozwijać swoje produkty dla Windowsa i OS X, ale także wejść na rynek aparatów fotograficznych i zapewnić im dostęp do autorskich rozwiązań. Ponadto firma zaktualizowała swoje produkty: profesjonalny HDR Expose (Windows, OS X) i HDR Express (Windows, OS X) dla początkujących. W nowych wersjach programów pojawiły się inne algorytmy usuwające szum ze zdjęć oraz udoskonalone metody łączenia zdjęć i usuwania śladów po…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.