r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

HDR Express 3.1.1

Strona główna Mac Grafika Tworzenie obrazów HDR
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

HDR Express to program do tworzenia obrazów HDR przygotowany z myślą o mniej doświadczonych użytkownikach. Z jego pomocą można wydobyć szczegóły z jednego zdjęcia (pseudo-HDR) lub złożyć kilka wcześniej zdjęć w jeden obraz.

Galeria programu

HDR Express wykorzystuje te same zaawansowane mechanizmy usuwania poruszających się obiektów i łączenia obrazów, co profesjonalny HDR Expose tego samego producenta, ale jest dużo łatwiejszy w obsłudze. Firma Pinnacle Imaging chwali się tak dobrymi algorytmami, że kilka ujęć do obrazu HDR można zrobić „z ręki”, bez potrzeby sięgania po statyw.

Do stworzenia obrazu HDR można wykorzystać kilka plików w formatach RAW z kilku tysięcy aparatów cyfrowych, DNG, JPG lub TIFF, można także zrobić obraz pseudo-HDR korzystając z jednego pliku. Można skorzystać z jednego z przygotowanych schematów lub opracować własny i oczywiście zapisać go do ponownego użycia. Program nie ma wielu kontrolek – bazuje na podstawowych ustawieniach punktu czerni, balansu bieli, świateł, cieni i nasyceniem barw, jakie znajdziemy w wielu programach graficznych.

W ustawieniach programu można włączyć wizualizację przyciętych barw (clipping), a rozkład barw można zobaczyć na histogramie. Do renderowania podglądu program może wykorzystać Gotowy obraz można zapisać jako JPG lub TIFF, można także zachować go do dalszej edycji w formacie HDR, PIC, OpenEXR lub autorskim BEF.

Z wersji próbnej programu można korzystać przez 30 dni.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

HDR Express i HDR Expose lepiej usuwają szum i dopasowują zdjęcia

0
OPROGRAMOWANIE 22.09.2015 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Na rynku aplikacji do tworzenia obrazów HDR sporo się w ostatnich dniach zmieniło. Firma Unified Color zmieniła nazwę na Pinnacle Imagigng Systems i zamierza nie tylko rozwijać swoje produkty dla Windowsa i OS X, ale także wejść na rynek aparatów fotograficznych i zapewnić im dostęp do autorskich rozwiązań. Ponadto firma zaktualizowała swoje produkty: profesjonalny HDR Expose (Windows, OS X) i HDR Express (Windows, OS X) dla początkujących. W nowych wersjach programów pojawiły się inne algorytmy usuwające szum ze zdjęć oraz udoskonalone metody łączenia zdjęć i usuwania śladów po…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.