r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

HDR Express 3.1.1

Strona główna Mac Grafika Tworzenie obrazów HDR
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

HDR Express to program do tworzenia obrazów HDR przygotowany z myślą o mniej doświadczonych użytkownikach. Z jego pomocą można wydobyć szczegóły z jednego zdjęcia (pseudo-HDR) lub złożyć kilka wcześniej zdjęć w jeden obraz.

HDR Express wykorzystuje te same zaawansowane mechanizmy usuwania poruszających się obiektów i łączenia obrazów, co profesjonalny HDR Expose tego samego producenta, ale jest dużo łatwiejszy w obsłudze. Firma Pinnacle Imaging chwali się tak dobrymi algorytmami, że kilka ujęć do obrazu HDR można zrobić „z ręki”, bez potrzeby sięgania po statyw.

r   e   k   l   a   m   a

Do stworzenia obrazu HDR można wykorzystać kilka plików w formatach RAW z kilku tysięcy aparatów cyfrowych, DNG, JPG lub TIFF, można także zrobić obraz pseudo-HDR korzystając z jednego pliku. Można skorzystać z jednego z przygotowanych schematów lub opracować własny i oczywiście zapisać go do ponownego użycia. Program nie ma wielu kontrolek – bazuje na podstawowych ustawieniach punktu czerni, balansu bieli, świateł, cieni i nasyceniem barw, jakie znajdziemy w wielu programach graficznych.

W ustawieniach programu można włączyć wizualizację przyciętych barw (clipping), a rozkład barw można zobaczyć na histogramie. Do renderowania podglądu program może wykorzystać Gotowy obraz można zapisać jako JPG lub TIFF, można także zachować go do dalszej edycji w formacie HDR, PIC, OpenEXR lub autorskim BEF.

Z wersji próbnej programu można korzystać przez 30 dni.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

HDR Express i HDR Expose lepiej usuwają szum i dopasowują zdjęcia

0
OPROGRAMOWANIE 22.09.2015 | Anna Rymsza

Na rynku aplikacji do tworzenia obrazów HDR sporo się w ostatnich dniach zmieniło. Firma Unified Color zmieniła nazwę na Pinnacle Imagigng Systems i zamierza nie tylko rozwijać swoje produkty dla Windowsa i OS X, ale także wejść na rynek aparatów fotograficznych i zapewnić im dostęp do autorskich rozwiązań. Ponadto firma zaktualizowała swoje produkty: profesjonalny HDR Expose (Windows, OS X) i HDR Express (Windows, OS X) dla początkujących. W nowych wersjach programów pojawiły się inne algorytmy usuwające szum ze zdjęć oraz udoskonalone metody łączenia zdjęć i usuwania śladów po…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.