HDRtist NX HDRtist NX 1.1

Strona główna Mac Grafika Tworzenie obrazów HDR
Pobierz​ program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

HDRtist NX to bardzo intuicyjny program do tworzenia obrazów HDR z wielu ujęć i pseudo-HDR z jednego pliku, w tym z plików RAW i DNG z aparatów cyfrowych.

HDRtist NX charakteryzuje się bardzo prostym interfejsem. Można tu albo wybrać ulubiony styl z listy, pomagając sobie podglądem, albo sterować ręcznie każdym parametrem osobno. Do dyspozycji mamy tu sterowanie barwami, kompresją tonów, widocznym zakresem, światłami i cieniami osobno.Własne ustawienia można dopisać do kolekcji i wykorzystać ponownie.

Podgląd edytowanego zdjęcia jest bardzo duży i pozwala przyjrzeć się szczegółom. Można też podzielić ekran na dwie części i porównywać wyniki pracy z oryginałami.

Program wykorzystuje 128-bitową, zmiennoprzecinkową notację do zapisywania kolorów, a przy tym pracuje bardzo szybko. Warto też zaznaczyć, że program poradzi sobie ze zdjęciami o rozdzielczości przekraczającej nawet 100 megapikseli, a użytkownik nie zauważy obciążenia.

HDRtist NX współpracuje z systemowymi mechanizmami udostępniania plików, więc można od razu opublikować zdjęcie na portalu społecznościowym albo przesłać przez AirDrop. Ponadto program może wybierać zdjęcia z biblioteki Photos.

Wersja próbna programu działa przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!