r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

HERE Maps 3.7.60.1

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Mapy HERE to darmowa nawigacja piesza tworzona przez firmę Nokia. Jej kluczową zaletą jest wsparcie dla trybu offline, dzięki czemu po pobraniu mapy do pamięci urządzenia możemy z niej korzystać bez dostępu do internetu. W przeciwieństwie to wersji na system Android, HERE Maps nie posiada wbudowanej nawigacji samochodowej.

Galeria programu

Po uruchomieniu aplikacji prosi nas ona o zalogowanie się do konta HERE. Nie jest to wymagane do przeglądania map, ale do ich pobierania na urządzenie już tak. Konto jest bezpłatne, założyć je można z poziomu samego programu dosłownie w kilka sekund. Do tego celu możemy wykorzystać również konto na Facebooku. Dodatkowo konto gwarantuje synchronizację naszych danych, ulubionych, wyszukiwania pomiędzy różnymi urządzeniami i stroną www.

r   e   k   l   a   m   a

Aplikacja jest dostępna w języku polskim, oferuje całkiem sporo funkcji. Jedną z najważniejszych jest możliwość pobierania dowolnych map do użytku offline, przez co nie będziemy zmuszeni do dodatkowych opłat za transfer danych. Nawet po ich pobraniu możemy korzystać z dodatkowych danych z Internetu, np. dotyczących intensywności ruchu drogowego. Użytkownik może korzystać zarówno z widoku satelitarnego, drogowego jak i opcji LiveSight. Wykorzystuje ona rzeczywistość rozszerzoną aby na obraz z naszej kamery nanieść punktu POI z okolicy. Jeżeli użytkownik korzysta z Internetu, wyszukiwarka wbudowana w nawigację pozwala na ustalenie miejsca docelowego bez konkretnej znajomości adresu. Wystarczy wpisanie nazwy jak np. „Zamek na Skale”, aby otrzymać kilka wariantów dojazdu. Użytkownik może ponadto wybierać pomiędzy transportem samochodowym, pieszym, a także publicznym.

Oprócz nawigowania, aplikacja pozwala na wyszukiwanie punktów POI jak np. hoteli, restauracji, kin, teatrów, sieci handlowych, muzeów, czy nawet wybranych akwenów wodnych. Z poziomu aplikacji możemy przejrzeć bardziej szczegółowe informacje o danych obiektach czy też skontaktować się z nimi. Ciekawostką są mapy dla wybranych centr handlowych. Biorąc pod uwagę fakt, że HERE Maps dostępne są za darmo, warto mieć je w swojej kolekcji aplikacji. Nokia zapewnia częste aktualizacje swoich map, także dla naszego kraju.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Mapy HERE poprowadzą europejskich właścicieli aut Hyundaia

14
OPROGRAMOWANIE 08.06.2016 | Mateusz Budzeń

Mapy HERE, kiedyś jedna z większych zalet smartfonów Lumia, a dziś także świetne rozwiązanie na Androida i iOS, należą obecnie do niemieckiego konsorcjum motoryzacyjnego. Niemcy nie zamierzają jednak zostawiać map tylko sobie, trafią one również do samochodów produkowanych przez Hyundaia. Mapy HERE zdobyły duże uznanie w Europie, oferując bardzo dobrą nawigację. Korzystanie było bezpłatne, co w połączeniu z możliwością zapisania offline, przełożyło się na liczne grono użytkowników. Osoby, które miały styczność z byłymi mapami Nokii, powinna ucieszyć informacja, że HERE staną się podstawą w…

Mapy HERE bez aktualizacji na Windows 8, z Windows 10 znikną w ogóle

88
OPROGRAMOWANIE 15.03.2016 | Maciej Olanicki

Mapy HERE były przez całe lata podstawowym narzędziem służącym nawigacji wykorzystywanym na urządzeniach mobilnym z Windowsem. Nic dziwnego: to całkiem zaawansowana aplikacja dostępna w dodatku bezpłatnie. Dziś wiemy już, że romans HERE i Windowsa się rozpadł. W sierpniu zeszłego roku mapy HERE zostały zakupione od Nokii przez niemieckie konsorcjum, na które składa się BMW, Audi i Daimler AG, którego częścią jest Mercedes. Był to pierwszy sygnał, że przyszłość usługi będzie stopniowo coraz mniej związana z oprogramowaniem Microsoftu, niemniej nie było dotąd mowy o kończeniu prac nad rozwojem…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.