HERE Maps HERE Maps 3.7.60.1

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Mapy HERE to darmowa nawigacja piesza tworzona przez firmę Nokia. Jej kluczową zaletą jest wsparcie dla trybu offline, dzięki czemu po pobraniu mapy do pamięci urządzenia możemy z niej korzystać bez dostępu do internetu. W przeciwieństwie to wersji na system Android, HERE Maps nie posiada wbudowanej nawigacji samochodowej.

Po uruchomieniu aplikacji prosi nas ona o zalogowanie się do konta HERE. Nie jest to wymagane do przeglądania map, ale do ich pobierania na urządzenie już tak. Konto jest bezpłatne, założyć je można z poziomu samego programu dosłownie w kilka sekund. Do tego celu możemy wykorzystać również konto na Facebooku. Dodatkowo konto gwarantuje synchronizację naszych danych, ulubionych, wyszukiwania pomiędzy różnymi urządzeniami i stroną www.

Aplikacja jest dostępna w języku polskim, oferuje całkiem sporo funkcji. Jedną z najważniejszych jest możliwość pobierania dowolnych map do użytku offline, przez co nie będziemy zmuszeni do dodatkowych opłat za transfer danych. Nawet po ich pobraniu możemy korzystać z dodatkowych danych z Internetu, np. dotyczących intensywności ruchu drogowego. Użytkownik może korzystać zarówno z widoku satelitarnego, drogowego jak i opcji LiveSight. Wykorzystuje ona rzeczywistość rozszerzoną aby na obraz z naszej kamery nanieść punktu POI z okolicy. Jeżeli użytkownik korzysta z Internetu, wyszukiwarka wbudowana w nawigację pozwala na ustalenie miejsca docelowego bez konkretnej znajomości adresu. Wystarczy wpisanie nazwy jak np. „Zamek na Skale”, aby otrzymać kilka wariantów dojazdu. Użytkownik może ponadto wybierać pomiędzy transportem samochodowym, pieszym, a także publicznym.

Oprócz nawigowania, aplikacja pozwala na wyszukiwanie punktów POI jak np. hoteli, restauracji, kin, teatrów, sieci handlowych, muzeów, czy nawet wybranych akwenów wodnych. Z poziomu aplikacji możemy przejrzeć bardziej szczegółowe informacje o danych obiektach czy też skontaktować się z nimi. Ciekawostką są mapy dla wybranych centr handlowych. Biorąc pod uwagę fakt, że HERE Maps dostępne są za darmo, warto mieć je w swojej kolekcji aplikacji. Nokia zapewnia częste aktualizacje swoich map, także dla naszego kraju.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!