r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

HERE dla Androida teraz z udostępnianiem tras i zabawnym głosem nawigacji

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Twórcy nawigacji HERE dla Androida nie próżnują i wciąż dostarczają nam aktualizacje z ciekawymi funkcjami. Stabilna wersja programu zyskała właśnie kilka dodatków, które były już wcześniej testowane w edycji beta: od teraz użytkownicy mogą udostępniać trasę podróży, a także aktywować nowe głosy.

Najważniejszą nowością jest oczywiście od dawna wyczekiwana funkcja udostępniania trasy. Nie chodzi tutaj jedynie o udostępnianie aktualnej lokalizacji lub przewidywanego czasu dotarcia na miejsce, lecz całej podróży. Dzięki temu możemy poinformować inne osoby, jaką drogą będziemy się poruszać, zarówno pieszo, jak i przy użyciu samochodu. Umożliwia to np. zaplanowanie podróży na jednym urządzeniu, a następnie szybkie przesłanie jej do innych.

r   e   k   l   a   m   a

Opcja jest wygodna, wystarczy w widoku trasy skorzystać z przycisku udostępniania, aby przesłać dane za pomocą wiadomości SMS, maila, a także innych. Jeżeli odbiorca posiada nawigację HERE, będę mógł załadować trasę na swoim smartfonie lub tablecie. Druga zmiana to wprowadzenie zabawnego głosu „Sufer Dude” znanego już z aplikacji HERE dla systemu iOS. Kieruje on nas, podając wszystkie informacje w iście komiczny sposób, choć niestety jest dostępny jedynie w języku angielskim.

Jeżeli chcecie wypróbować ostatnie nowości z nawigacji HERE, zapraszamy do jej pobierania z naszego portalu. W bazie serwisu znajdziecie wersję nie tylko dla Androida, ale także iOS i urządzeń z systemem Windows Phone. Szerokiej drogi!

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.