HJSplit 3.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

HJSplit to niewielkie i bardzo proste w obsłudze narzędzie do podziału dużych plików na mniejsze części. Z powodzeniem posłuży ono nam w sytuacji, kiedy chcielibyśmy nagrać na płytę CD/DVD nasze dane, ale z racji znacznych rozmiarów nie jest to możliwe.

Aplikacja jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań tego typu, które stworzone zostało w języku Delphi. Jej podstawowymi funkcjami jest podział dużych plików na mniejsze segmenty oraz ich łączenie w jeden duży plik. Obsługa wspomnianych narzędzi jest prosta i nie wymaga od użytkownika specjalistycznej wiedzy. Wystarczy, że wskażemy plik źródłowy oraz lokalizację wyjściową, w której zapisane zostaną przetworzone dane, a także zdefiniujemy rozmiar pojedynczych segmentów.

Ponadto HJSplit wyposażony został w użyteczne opcje porównywania wskazanych plików oraz generowania sum kontrolnych MD5. Zaletą programu poza niewielkimi rozmiarami jest brak konieczności instalacji - narzędzie jest gotowe do działania tuż po pobraniu. Twórcy udostępniają również edycję narzędzia dedykowaną użytkownikom systemów Linux.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!