HJSplit

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

HJSplit to niewielkie i bardzo proste w obsłudze narzędzie do podziału dużych plików na mniejsze części. Z powodzeniem posłuży ono nam w sytuacji, kiedy chcielibyśmy nagrać na płytę CD/DVD nasze dane, ale z racji znacznych rozmiarów nie jest to możliwe.

Aplikacja jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań tego typu, które stworzone zostało w języku Delphi. Jej podstawowymi funkcjami jest podział dużych plików na mniejsze segmenty oraz ich łączenie w jeden duży plik. Obsługa wspomnianych narzędzi jest prosta i nie wymaga od użytkownika specjalistycznej wiedzy. Wystarczy, że wskażemy plik źródłowy oraz lokalizację wyjściową, w której zapisane zostaną przetworzone dane, a także zdefiniujemy rozmiar pojedynczych segmentów.

Ponadto HJSplit wyposażony został w użyteczne opcje porównywania wskazanych plików oraz generowania sum kontrolnych MD5. Zaletą programu poza niewielkimi rozmiarami jest brak konieczności instalacji - narzędzie jest gotowe do działania tuż po pobraniu. Twórcy udostępniają również edycję narzędzia dedykowaną użytkownikom systemów Linux.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!