HPSTR - hipster live wallpaper HPSTR - hipster live wallpaper 2.0.3

Strona główna Android Personalizacja Tapety i motywy
Pobierz program
lub zeskanuj:

HPSTR - hipster live wallpaper to z pozoru kolejna aplikacja będąca zbiorem tapet. Jednak dzięki kilku pomysłom i wykonaniu, zdecydowanie wyróżnia się na tle swoich konkurentów.

Interfejs w HPSTR - hipster live wallpaper sprowadzono do niezbędnego minimum. Styl ten nie tylko dodaje całości uroku, ale również dobrze wpisuje się w stylistykę nowych wersji Androida. Zmiana tapety jest prawie automatyczna.

Na ekranie widzimy przycisk wczytania nowej tapety, zmiany oznaczenia oraz kategorii. Oznaczenia są ważnym elementem HPSTR - hipster live wallpaper. Każda tapeta posiada wpisany znak, który możemy zmienić, nadając jej unikatowego charakteru.

Aplikacja pozwala wybierać spośród kilkunastu kategorii tematycznych. W wersji darmowej możemy przeglądać na raz tylko jedną, płatna pozwala łączyć kilka kategorii. Pomimo małej ilość opcji i przycisków, obsługa może na początku sprawiać problem. Wystarczy jednak chwila by ją opanować. HPSTR - hipster live wallpaper to jedna z najładniejszych, a zarazem najciekawszych aplikacji z tapetami na Androida. Wszystkie podstawowe opcje dostępne są za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!