H+Soft Arcade 1.20

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Gracze mający sentyment do dawnych produkcji i lubiących czasem wrócić do klimatów retro, powinni zainteresować się bezpłatnym pakietem H+Soft Arcade. Ta darmowa kompilacja różnorakich tytułów zapewni im ciekawą rozrywkę na wiele wieczorów przy mini grach czerpiących inspirację z klasyków sprzed lat. Co ciekawe, większość z nich ma efekt 3D dostrzegalny z kartonowymi, dwukolorowymi okularami.

Do dyspozycji dostajemy blisko 40 odmiennych produkcji, składających hołd uznanym hitom. Są tutaj ciekawe klony niezapomnianego Asteroids, Space Ivaders, Breakouta, Giana Sisters, automatowych strzelanek z samolotem lecącym do góry i strącającym wrogów czy nawet czarodziejski pinball. Jak na taką liczbę pozycji, bardzo cieszy niezłe dopracowanie każdej z dostępnych. Wybieramy je z ładnego, podręcznego menu gier.

Po każdej ukończonej partii możemy zapisać najlepszy wynik, aby potem spróbować go pobić. W pakiecie znalazło się również kilka produkcji w klimacie gwiazdkowym, a także halloweenowych. Prosta, ale szczegółowa grafika, gwarantuje, że wszystkie oferowane z kompilacji tytuły uruchomią się nawet na bardzo starych konfiguracjach sprzętowych. Choć gry są tylko inspirowane hitami, budzą wspomnienia po minionej epoce rozrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!