HTC One M9 z aktualizacją do Androida 5.1 Lollipop

Strona główna Aktualności

O autorze

Klienci firmy HTC, którzy zdecydowali się na zakup najnowszego typowego smartfona tej firmy, otrzymują właśnie informację o dostępnej aktualizacji. Producent wydał Androida 5.1 dla modelu One M9 – aktualizacja trafia do użytkowników z Europy, Bliskiego Wschodu, a także Afryki.

Oprócz wszystkich zmian, jakie zawiera czysty system wprowadzony przez Google, użytkownicy mogą się spodziewać nieco szybszego ładowania, poprawionej jakości rozmów, udoskonalonych algorytmów wykorzystywanych przy robieniu zdjęć, lepszego zarządzania pamięcią, a także poprawek zgłaszanych błędów. Rzecz jasna aktualizacja ta nie spowoduje, że urządzenie nagle przestanie się przegrzewać za sprawą ośmiordzeniowego Snapdragona 810, niemniej jest warta uwagi, bo producent i na tym polu wiele poprawił odpowiednio dopasowując throttling.

Najnowszy Android 5.1 łata problemy z wyciekami pamięci, wprowadza także nieco zmienione animacje w interfejsie użytkownika. Użytkowników zapraszamy do aktualizacji, zainteresowanych tym konkretnym modelem odsyłamy natomiast do naszej recenzji. Dowiecie się dzięki niej, jak HTC One M9 poradził sobie w praktyce i co takiego może zaoferować.

© dobreprogramy
s