reklama

HTC One Max z 5,9-calowym ekranem

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator systemów i infrastruktury sieciowej. Pasjonat domatyki i nowoczesnych technologii. Zajmuje się szeroko pojętym wsparciem informatycznym oraz testowaniem sprzętu. W wolnym czasie podziwia i fotografuje dziką naturę.

Po dobrym wejściu na rynek smartfonów HTC One i HTC One mini firma zdecydowała uzupełnić ofertę o przedstawiciela z dużym, 5,9-calowym ekranem Full HD, który otrzyma nazwę HTC One Max. Wszystko wskazuje na to, że tajwański producent będzie miał w swoich szeregach godnego konkurenta dla modeli Samsung Galaxy Note III, a także Nokii Lumia 1520 z Windows Phone na pokładzie.

Jeśli informacje napływające z Dalekiego Wschodu potwierdzą się, to HTC w modelu One Max wykorzysta znany układ Qualcomm Snapdragon 800, taktowany z częstotliwością 2,3 GHz, wspierany przez 2 GB pamięci operacyjnej. Mówi się również o dwóch modułach foto-wideo, w tym głównym wykorzystującym technologię UltraPixel, a także o czytniku linii papilarnych. Nowością technologiczną w smartfonie będzie również łączność WiFi w standardzie 802.11 ac. Sprzęt ma być zasilany z akumulatora o pojemności 3200 mAh.

HTC One Max ma się pojawić na rynku z systemem Google Android w wersji 4.3 i nakładką graficzną Sense 5.5.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić