HTTP Downloader HTTP Downloader 1.0.2.1

Strona główna Windows Internet i komunikacja Akceleratory pobierania plików
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

HTTP Downloader to niewielki menedżer pobierania plików, który umożliwia wygodne i sprawne ściąganie dużych plików z internetu, np. filmów, gier komputerowych czy oprogramowania. Oferuje przy tym pokaźny zestaw funkcji wyróżniający go na tle mechanizmów wbudowanych w przeglądarki internetowe.

Zatrzymywanie, wznawianie i kolejkowanie zadań

Opisywana aplikacja wyposażona została w opcje, dzięki którym w łatwy sposób możemy zarządzać pobieranymi danymi. Dodawanie kolejnych adresów URL do plików, które chcemy ściągnąć odbywać się może przy użyciu odpowiedniego przycisku lub z pomocą metody "przeciągnij-i-upuść". HTTP Downloader pozwala pobierać nawet 100 pozycji jednocześnie. Do dyspozycji użytkownika oddano funkcje do wstrzymywania i wznawiania pobierania danych, a także ich kolejkowania. Przydatne okazać się one mogą w przypadku kiedy zerwane zostanie połączenie internetowe, kiedy będziemy musieli uruchomić ponownie komputer lub go wyłączyć.

Segmentowanie i obsługa serwerów proxy

Autorzy duży nacisk postawili na to, aby HTTP Downloader był narzędziem maksymalnie prostym, wydajnym i umożliwiającym szybkie pobieranie dużych plików. Mając na uwadze ostatni z aspektów w programie wprowadzono możliwość segmentowania, czyli podziału danych o dużym rozmiarze na mniejsze pobierane w obrębie osobnego połączenia. Narzędzie umożliwia użytkownikowi definiowanie do 100 takich segmentów w obrębie pojedynczego pliku, których chcemy pobrać. Kolejną funkcją jest wsparcie dla serwerów proxy oraz obsługa SSL/TLS.

Najważniejsze funkcje HTTP Downloader

  • możliwość pobierania do 100 plików jednocześnie
  • zatrzymywanie, wznawianie i kolejkowanie zadań
  • segmentowanie (podział) pobieranych plików na mniejsze części
  • wsparcie dla proxy i SSL/TLS

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!