Hacker Vision 2.60

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Hacker Vision to niewielkie rozszerzenie dla przeglądarki Google Chrome, które kierowane jest do osób chcących zadbać o swój wzrok podczas przeglądania Internetu w nocy. Pozwala ono w wygodny sposób zmienić kolorystykę na ciemną wszystkich odwiedzanych stron internetowych.

Działanie Hacker Vision opiera się na arkuszach stylów CSS i podmianie na przeciwne wartości odpowiedzianych m.in. za kolor tła czy tekstu na stronach internetowych. Plugin po instalacji automatycznie się uaktywnia i nie dysponuje mechanizmem automatycznego rozpoznawania pory dnia (nawet po aktualnej godzinie) dlatego też użytkownik musi ręcznie załączać lub wyłączać rozszerzenie w razie potrzeby.

Narzędzie jakim jest Hacker Vision bez wątpienia pozwala uniknąć nadmiernego zmęczenia oczu podczas nocnego surfowania w Sieci, jednak nie jest ono wolne od wad.

Największą jest niestety fakt, iż plugin zawsze modyfikuje arkusze stylów i jak zostało wspomniane zmienia odpowiednie atrybuty strony na przeciwne - nawet w przypadku jeśli odwiedzamy witrynę, na której przeważają ciemne odcienie. Należy wtedy ręcznie wyłączyć rozszerzenie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Zero Ghost   16 #1 30.08.2017 16:26

Lepiej zainstalować Dark Mode ,można dowolnie włącz/wyłącz na każdej stronie w sieci ,nie wszędzie wygląda to dobrze ,ale generalnie się sprawdza.
Chrome/Vivaldi...https://chrome.google.com/webstore/detail/dark-mode/dmghijelimhndkbmpgbldicpogfk...
Firefox https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/dark-mode-webextension/
Opera https://addons.opera.com/en/extensions/details/dark-mode/
poniżej zrzuty z kilku stron do wglądu ,przewijamy kółkiem ;)
http://imgur.com/a/93XDe

Autor edytował komentarz w dniu: 30.08.2017 17:07