Hadouken 5.2.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Hadouken to darmowy klient sieci BitTorrent stworzony przy użycia języka C++, który w minimalnym stopniu obciąża pamięć operacyjną komputera z systemem operacyjnym Windows.

Korzystanie z Hadouken nie powinno nikomu sprawić kłopotów, gdyż twórcy zaprojektowali minimalistyczny interfejs. Po uprzednim pobraniu pliku w formacie .torrent na dysk twardy komputera możemy go dodać do opisywanego programu za pomocą opcji "Add Torrent" (niebieska ikona z plusikiem) znajdującej się w lewym górnym rogu. Możemy również dodać plik za pomocą linku magnetycznego.

Dodatkowo Hadouken zawiera wbudowany interfejs WWW, dzięki czemu można zarządzać programem z dowolnego komputera lub urządzenia z dostępem do sieci za pomocą niemal każdej przeglądarki internetowej. Warto wspomnieć również, że Hadouken oferuje system powiadomień. Możemy zatem zdefiniować sygnał dźwiękowy, który poinformuje nas o zakończeniu wykonywania danej czynności przez program (np. w momencie pobrania określonego pliku).

Twórcy program Hadouken stawiają nacisk na współpracę ze społecznością użytkowników, którzy podrzucają autorom rozmaite pomysły związane z nowymi funkcjami, jakie mają znaleźć się w kolejnych wersjach opisywanego narzędzia. Należy odnotować, że poszczególne wtyczki mogą być dowolnie modyfikowane, ale korzystanie z tej opcji wymaga specjalistycznej wiedzy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!