HaftiX 6.2.3

Strona główna Windows Dom Inne programy dla domu
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bardzo nietypowy program przeznaczony przede wszystkim dla... osób zajmujących się tzw. robótkami ręcznymi ;-)

HaftiX umożliwia konwersję obrazów cyfrowych (z plików lub z aparatu cyfrowego bądź skanera) na wzór haftu krzyżykowego. Po wczytaniu zdjęcie może zostać odpowiednio przycięte aby wybrać tylko interesujący jego fragment do konwersji. Do wyboru mamy kilka zdefiniowanych zestawów kolorystycznych nici i możliwość zdefiniowania własnego. Po konwersji ukazywana jest symulacja efektu końcowego i jeżeli jest on satysfakcjonujący można wydrukować wzór, który posłuży do wyhaftowania na materiale.

Uwaga!

Wersja bezpłatna ograniczona jest wielkością wzoru, dodatkowo funkcja wyświetlania jednego koloru tylko do zakresu 50x50 krzyżyków. Dostępne są również wersje hobbystyczna - pozbawiona ograniczeń funkcjonalnych, wyłączająca zastosowanie komercyjne (ok. 30 zł) i komercyjna - bez ograniczeń (ok. 100 zł)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!