Haftowanie z Corelem :-)

Strona główna Aktualności

O autorze

Dziś pojawiła się oficjalna informacja na temat nowego produktu - DecoStudio - będącego efektem kooperacji firmy Corel oraz Wilcom. Firma Wilcom specjalizuje się od przeszło 20 lat w tworzeniu narzędzi do projektowania haftu. DecoStudio to ciekawe połączenie doświadczeń firm Wilcom oraz Corel.

Nowy pakiet ma łączyć technologie graficzne znane z CorelDRAW oraz hafciarskie co w efekcie ma dać znakomite narzędzie dla firm zajmujących się produkcją reklamowych gadżetów, a także dla hobbystów (polskich hobbystów raczej odstraszy cena ;-)

DecoStudio pozwala na płynne łączenie elementów grafiki wektorowej, projektów haftów, a także projektowanie całych procesów związanych z nanoszeniem obrazów na garderobę. Pakiet zawiera Wilcom DecoStudio e1, CorelDRAW X3, Corel PowerTRACE X3, Corel PHOTO-PAINT X3, Corel CAPTURE X3 oraz dodatki: ponad 10 tys. clipartów i fotografii, 35 czcionek WGL4 oraz 100 gotowych szablonów.

Propozycja wydaje się interesująca pod kątem firm zajmujących się produkcją materiałów reklamowych. Hobbystów, których nie stać na tego rodzaju ekstrawagancje, a haftujących ręcznie zachęcamy do zapoznania się z zupełnie innym programem znajdującym się w naszej bazie - Haftiksem. DecoStudio na razie dostępny jest w przedsprzedaży na stronie Corela w cenie 999 USD, na sklepowych półkach pojawić się ma w marcu.

© dobreprogramy