r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Half-Life odżyje jako darmowa gra z trybem współpracy

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Kiedy inne firmy udostępniały kod źródłowy swoich dawnych strzelanek albo za darmo oddawały w ręce fanów klasyczne gry akcji, Valve cały czas blisko serca trzymało piętnastoletniego już Half-Life'a. Ojcom platformy Steam spodobała się jednak niedawno popularna modyfikacja tytułu Sven Co-op, która w myśl motta Wszyscy jesteśmy Gordonami Freemanami umożliwiała przechodzenie całej gry w kilka osób równocześnie i oddali oni zdolnemu zespołowi domorosłych programistów pieczę nad silnikiem klasyka. Ulepszony przez nich Half-Life będzie bezpłatny.

Dostaniemy całą niezapomnianą grę wzbogaconą o opcję przeżycia na nowo eksperymentu w Black Mesa oraz jego następstw, z kumplem lub większą liczbą sieciowych znajomych. Modyfikacja technologii umożliwi wprowadzenie lepszej grafiki i poprawi stabilność działania programu, a przy okazji zostanie usprawniony starusieńki edytor poziomów Hammer. Projekt pojawi się oczywiście na platformie cyfrowej dystrybucji Valve i robił będzie z tego należyty użytek — z automatycznymi aktualizacjami tytułu na czele. O dacie premiery za wcześnie jest wciąż mówić.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.