Halo: Spartan Asslt. Halo: Spartan Asslt. 1.1.0.0

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Pierwsza pozycja z uniwersum Halo dostępna na urządzenia mobilne. Gra jest klasyczną strzelanką z widokiem z góry. Fabułę sprowadzono do niezbędnego minimum.

Tak naprawdę misje jakie toczymy w Halo: Spartan Asslt. nie mają większego znaczenia w świecie Halo. Są one luźno ze sobą powiązane i podzielona na kilka kampanii. Przed każdą misją wybieramy odpowiednie uzbrojenie (startowe różni się w zależności od planszy) oraz ustalamy modyfikatory. Te podnoszą poziom trudności, a zarazem zwiększają ilość punktów i nagrodę za wykonanie zadania. Mogą np. zmniejszać ilość naboi w magazynkach czy też ukrywać interfejs przez co nie widzimy stanu swojego zdrowiai.

Oprócz broni wybieramy też dwa wzmocnienia. Ilość dostępnego w grze sprzętu nie poraża, a cena gdy nie korzystamy z mikropłatności jest wysoka (z przedmioty dodatkowe możemy płacić walutą gry, bądź też specjalną, zakupioną za realne pieniądze). Misje to zazwyczaj klasyczna "zabij wszystkich", często dzielą się na kilka mniejszych zadań. Pod nasze dowodzenia zostają oddane także pojazdy, a na planszach odnajdziemy działa i inne obiekty nad którymi możemy przejąć kontrolę.

Oprawa graficzna jest dobra choć nie zachwyca, o wiele lepiej sprawuje się warstwa dźwiękowo-muzyczna. Zawodzi sterowanie, niestety w tak dynamicznej grze akcji sprawdza się przeciętnie, znacznie utrudniając wykonanie misi. Gra synchronizuje nasze postępy pomiędzy urządzeniami i wersją na komputery z Windows 8/RT. Wchodzi w skład Xbox Live. W sklepie dostępna jest również darmowa wersja próbna, zawiera ona jedną misję.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!