r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Halo: Spartan Asslt. 1.1.0.0

Strona główna Windows Phone Gry

Pierwsza pozycja z uniwersum Halo dostępna na urządzenia mobilne. Gra jest klasyczną strzelanką z widokiem z góry. Fabułę sprowadzono do niezbędnego minimum.

Tak naprawdę misje jakie toczymy w Halo: Spartan Asslt. nie mają większego znaczenia w świecie Halo. Są one luźno ze sobą powiązane i podzielona na kilka kampanii. Przed każdą misją wybieramy odpowiednie uzbrojenie (startowe różni się w zależności od planszy) oraz ustalamy modyfikatory. Te podnoszą poziom trudności, a zarazem zwiększają ilość punktów i nagrodę za wykonanie zadania. Mogą np. zmniejszać ilość naboi w magazynkach czy też ukrywać interfejs przez co nie widzimy stanu swojego zdrowiai.

Oprócz broni wybieramy też dwa wzmocnienia. Ilość dostępnego w grze sprzętu nie poraża, a cena gdy nie korzystamy z mikropłatności jest wysoka (z przedmioty dodatkowe możemy płacić walutą gry, bądź też specjalną, zakupioną za realne pieniądze). Misje to zazwyczaj klasyczna "zabij wszystkich", często dzielą się na kilka mniejszych zadań. Pod nasze dowodzenia zostają oddane także pojazdy, a na planszach odnajdziemy działa i inne obiekty nad którymi możemy przejąć kontrolę.

Oprawa graficzna jest dobra choć nie zachwyca, o wiele lepiej sprawuje się warstwa dźwiękowo-muzyczna. Zawodzi sterowanie, niestety w tak dynamicznej grze akcji sprawdza się przeciętnie, znacznie utrudniając wykonanie misi. Gra synchronizuje nasze postępy pomiędzy urządzeniami i wersją na komputery z Windows 8/RT. Wchodzi w skład Xbox Live. W sklepie dostępna jest również darmowa wersja próbna, zawiera ona jedną misję.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Gry z serii Halo: Spartan taniej na Windows Phone i Windows

0
28.08.2015  •  Paweł Piskurewicz

W ramach cyklicznych promocji dla sklepów Windows Phone i Windows w tym tygodniu można w obniżonej cenie nabyć dwie gry ze świata Halo. Choć stworzono je z myślą o urządzeniach mobilnych, to wyjątkowo dobrze prezentują się także na komputerach PC z Windows 8.1 i 10. Mowa o Halo: Spartan Assault oraz jej następczyni Halo: Spartan Strike. Obie gry to klasyczne strzelanki, w których akcję obserwujemy z góry. Przed każdą misją wybieramy odpowiednie uzbrojenie (startowe różni się w zależności od planszy) oraz ustalamy modyfikatory. Te podnoszą poziom trudności, a zarazem zwiększają ilość punktów…

Dzięki grze Halo: Spartan Strike seria wkracza na iOS

7
17.04.2015  •  Paweł Piskurewicz

Pierwotnie premiera Halo: Spartan Strike miała nastąpić na początku grudnia ubiegłego roku. Jednak z powodu dużych problemów technicznych z trybem multiplayer w Halo: The Master Chief Collection prace nad Spartan Strike zostały opóźnione. Teraz gra trafia wreszcie do sklepów i to nie tylko posiadaczy urządzeń z systemem Windows i Windows Phone. Według poprzednich zapowiedzi tytuł miał zawitać do sklepu Microsoftu jako aplikacja uniwersalna oraz na platformę Steam. Lista ta została jednak powiększona o platformę iOS. Nie dotyczy to jedynie Halo: Spartan Strike, ale też poprzedniej części czyli…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.