Halo: Spartan Strike Halo: Spartan Strike 15.2.3.1

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Halo: Spartan Strike to kontynuacja wydanej dwa lata temu gry Halo: Spartan Asslt.. Jest to klasyczna strzelanka, w której akcję obserwujemy z góry. Umieszczono ją w świecie znanych z serii Halo.

Przy wydaniu część drugiej autorzy postanowili wsłuchać się w opinie użytkowników, zwłaszcza te krytyczne. Całkowicie zrezygnowano z mikropłatności, które raziły w Halo: Spartan Asslt. Poprawiono także sterowanie na ekranie dotykowym, a dodatkowo gra doczekała się rozbudowanego samouczka, co ułatwia pierwsze kroki w świecie Halo: Spartan Strike. Pozostałe elementy doczekały się ewolucji, tak więc otrzymamy jeszcze więcej dobrze znanych rozwiązań.

Gra posiada 30 misji podzielonych na 5 kampanii. Każda z nich stanowi jedną, większą lokację podzieloną na mniejsze części (misje). Tak jak miało to miejsce w Halo: Spartan Asslt. przed każdą z nich wybieramy dwa rodzaje broni, dwa rodzaje wzmocnień oraz możemy dodać modyfikatory. Podnoszą one poziom trudności, a zarazem zwiększają nagrodę za wykonanie misji. Poziomy są znacznie bardziej rozbudowane, dodatkowo znajdziemy na nich więcej pojazdów i dział, nad którymi możemy przejąć kontrolę.

Halo: Spartan Strike poza systemem osiągnięć Xbox Live (usługa ta zapewnia również możliwość synchronizacji stanów gry pomiędzy urządzeniami) oferuje zadania cotygodniowe. Dzięki nim możemy sprawdzić nasze zdolności, a zarazem zdobyć dodatkowe fundusze. Poprawie poddano także grafikę, która teraz prezentuje się znacznie lepiej i widowiskowo. Niezmiennie dobrze prezentuje się oprawa audio, zwłaszcza ścieżka dźwiękowa.

Niestety Halo: Spartan Strike nie posiada testowej wersji demo. Szkoda, że Microsoft sam nie wspiera swoich rozwiązań. Zapewne wzorem części poprzedniej, za jakiś czas do sklepu trafi oddzielna wersja demo. Za pełną w wersji uniwersalnej dla Windows Phone i Windows 8 przyjdzie nam zapłacić 26 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!