r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Halo: Spartan Strike 15.2.3.1

Strona główna Windows Phone Gry

Halo: Spartan Strike to kontynuacja wydanej dwa lata temu gry Halo: Spartan Asslt.. Jest to klasyczna strzelanka, w której akcję obserwujemy z góry. Umieszczono ją w świecie znanych z serii Halo.

Galeria programu

Przy wydaniu część drugiej autorzy postanowili wsłuchać się w opinie użytkowników, zwłaszcza te krytyczne. Całkowicie zrezygnowano z mikropłatności, które raziły w Halo: Spartan Asslt. Poprawiono także sterowanie na ekranie dotykowym, a dodatkowo gra doczekała się rozbudowanego samouczka, co ułatwia pierwsze kroki w świecie Halo: Spartan Strike. Pozostałe elementy doczekały się ewolucji, tak więc otrzymamy jeszcze więcej dobrze znanych rozwiązań.

Gra posiada 30 misji podzielonych na 5 kampanii. Każda z nich stanowi jedną, większą lokację podzieloną na mniejsze części (misje). Tak jak miało to miejsce w Halo: Spartan Asslt. przed każdą z nich wybieramy dwa rodzaje broni, dwa rodzaje wzmocnień oraz możemy dodać modyfikatory. Podnoszą one poziom trudności, a zarazem zwiększają nagrodę za wykonanie misji. Poziomy są znacznie bardziej rozbudowane, dodatkowo znajdziemy na nich więcej pojazdów i dział, nad którymi możemy przejąć kontrolę.

Halo: Spartan Strike poza systemem osiągnięć Xbox Live (usługa ta zapewnia również możliwość synchronizacji stanów gry pomiędzy urządzeniami) oferuje zadania cotygodniowe. Dzięki nim możemy sprawdzić nasze zdolności, a zarazem zdobyć dodatkowe fundusze. Poprawie poddano także grafikę, która teraz prezentuje się znacznie lepiej i widowiskowo. Niezmiennie dobrze prezentuje się oprawa audio, zwłaszcza ścieżka dźwiękowa.

Niestety Halo: Spartan Strike nie posiada testowej wersji demo. Szkoda, że Microsoft sam nie wspiera swoich rozwiązań. Zapewne wzorem części poprzedniej, za jakiś czas do sklepu trafi oddzielna wersja demo. Za pełną w wersji uniwersalnej dla Windows Phone i Windows 8 przyjdzie nam zapłacić 26 zł.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Gry z serii Halo: Spartan taniej na Windows Phone i Windows

0
ROZRYWKA 28.08.2015 | Paweł Piskurewicz

W ramach cyklicznych promocji dla sklepów Windows Phone i Windows w tym tygodniu można w obniżonej cenie nabyć dwie gry ze świata Halo. Choć stworzono je z myślą o urządzeniach mobilnych, to wyjątkowo dobrze prezentują się także na komputerach PC z Windows 8.1 i 10. Mowa o Halo: Spartan Assault oraz jej następczyni Halo: Spartan Strike. Obie gry to klasyczne strzelanki, w których akcję obserwujemy z góry. Przed każdą misją wybieramy odpowiednie uzbrojenie (startowe różni się w zależności od planszy) oraz ustalamy modyfikatory. Te podnoszą poziom trudności, a zarazem zwiększają ilość punktów…

Dzięki grze Halo: Spartan Strike seria wkracza na iOS

7
ROZRYWKA 17.04.2015 | Paweł Piskurewicz

Pierwotnie premiera Halo: Spartan Strike miała nastąpić na początku grudnia ubiegłego roku. Jednak z powodu dużych problemów technicznych z trybem multiplayer w Halo: The Master Chief Collection prace nad Spartan Strike zostały opóźnione. Teraz gra trafia wreszcie do sklepów i to nie tylko posiadaczy urządzeń z systemem Windows i Windows Phone. Według poprzednich zapowiedzi tytuł miał zawitać do sklepu Microsoftu jako aplikacja uniwersalna oraz na platformę Steam. Lista ta została jednak powiększona o platformę iOS. Nie dotyczy to jedynie Halo: Spartan Strike, ale też poprzedniej części czyli…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.