Halo: Spartan Strike 1.1

Strona główna iOS Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Halo: Spartan Strike to mobilna strzelanka umiejscowiona w uniwersum gry Halo. Jest kontynuacją wydanej dwa lata temu Halo: Spartan Assault, a zarazem pierwszą grą z serii, która trafiła na iOS.

Przy wydaniu część drugiej autorzy postanowili wsłuchać się w opinie użytkowników, zwłaszcza te krytyczne. Całkowicie zrezygnowano z mikropłatności, które raziły w Halo: Spartan Asslt. Poprawiono także sterowanie na ekranie dotykowym, a dodatkowo gra doczekała się rozbudowanego samouczka, co ułatwia pierwsze kroki w świecie Halo: Spartan Strike. Pozostałe elementy doczekały się ewolucji, tak więc otrzymamy jeszcze więcej dobrze znanych rozwiązań.

Gra posiada 30 misji podzielonych na 5 kampanii. Każda z nich stanowi jedną, większą lokację podzieloną na mniejsze części (misje). Tak jak miało to miejsce w Halo: Spartan Asslt. przed każdą z nich wybieramy dwa rodzaje broni, dwa rodzaje wzmocnień oraz możemy dodać modyfikatory. Podnoszą one poziom trudności, a zarazem zwiększają nagrodę za wykonanie misji. Poziomy są znacznie bardziej rozbudowane, dodatkowo znajdziemy na nich więcej pojazdów i dział, nad którymi możemy przejąć kontrolę.

Halo: Spartan Strike oferuje cotygodniowe zadania. Dzięki nim możemy sprawdzić nasze zdolności i zdobyć dodatkowe fundusze. Poprawie poddano także grafikę, która teraz prezentuje się znacznie lepiej i bardziej widowiskowo. Niezmiennie dobrze brzmi oprawa audio, zwłaszcza ścieżka dźwiękowa. W edycji iOS znajdziemy również wsparcie dla usługi Xbox Live.

Niestety Halo: Spartan Strike nie posiada testowej wersji demo. Za pełną przyjdzie nam zapłacić 5,99 euro, chyba że zdecydujemy się na zakup w pakiecie z częścią pierwszą. Wtedy cena za obie wyniesie 9,99 euro. Halo: Spartan Strike to bardzo dobra propozycja dla każdego miłośnika strzelanek.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dzięki grze Halo: Spartan Strike seria wkracza na iOS

7
17.04.2015  •  Paweł Piskurewicz

Pierwotnie premiera Halo: Spartan Strike miała nastąpić na początku grudnia ubiegłego roku. Jednak z powodu dużych problemów technicznych z trybem multiplayer w Halo: The Master Chief Collection prace nad Spartan Strike zostały opóźnione. Teraz gra trafia wreszcie do sklepów i to nie tylko posiadaczy urządzeń z systemem Windows i Windows Phone. Według poprzednich zapowiedzi tytuł miał zawitać do sklepu Microsoftu jako aplikacja uniwersalna oraz na platformę Steam. Lista ta została jednak powiększona o platformę iOS. Nie dotyczy to jedynie Halo: Spartan Strike, ale też poprzedniej części czyli…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi