r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Halobajki 1.2.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Halobajki to zbiorcza aplikacja zawierająca multimedialne bajki dla najmłodszych. Na chwilę obecną liczy sobie tylko jedną opowieść, ale kolejne są już zapowiedziane, nie znana jest dokładna data ich premiery.

Galeria programu

Zaletą nad podobnymi, konkurencynymi programami jest idea połączenia wszystkich bajek w jednej aplikacji. Zazwyczaj są one rozdzielona na samodzielne twory, każdy zajmuje miejsce na liście aplikacji i wymaga oddzielnego uruchomienia. Tutaj wszystko zgromadzono w jednym programie.

Halobajki oferują standardowy zestaw opcji, czyli samodzielne śledzenie historii jak i z pomocą lektora. Dodatkowo, prawie każda plansza wzbogacona jest o animowane fragmenty oraz interaktywne zadania i gry. Bardzo dobrze wpasowano je treścią w historię..

Zarówno grafika jak i głos lektora są bardzo miłe dla zmysłów. Aplikacja dostępna jest za darmo, tak jak i pierwsza bajka.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.