Hammer Time! Hammer Time! 1.1.0

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Hammer Time! to gra zręcznościowa, w której zadaniem gracza jest strzec zamku przed nadlatującymi bombami za pomocą ogromnego młota.

To gra, która powinna dostarczyć sporo rozrywki, gdy mamy nieco wolnego czasu, np. w trakcie podróży autobusem lub podczas przerwy na uczelni. Pomysł na rozgrywkę wydaje się prosty, ale wbrew pozorom wcale nie jest łatwo o zdobycie kolejnych punktów. W Hammer Time! sterujemy przymocowanym do zamku młotem. Z prawej strony w naszą stronę nadlatują zaś mniejsze lub większe szare bomby. Używając młota, trzeba je odbić jak najdalej. Sterujemy nim za pomocą lekkich dotknięć ekranu urządzenia, a gdy przytrzymamy palec na ekranie nieco dłużej, wówczas młot zacznie wirować z dużą prędkością i odbije wszystkie nadlatujące bomby z dużą siłą. Tutaj warto dodać, że obronić zamek wcale nie jest łatwo, bo w jego kierunku nadlatuje bardzo duża grupa bomb i żeby odbić je wszystkie, trzeba sporo precyzji w sterowaniu młotem.

Między bombami zaś pojawiać się będą wózki ze złotymi monetami. W nie również musimy uderzyć, aby zapisać monety na swoim koncie. Są one przydatne, bo dzięki nim możemy kupić kolejne warowne przyrządy, np. sporych rozmiarów topór.

Gra jest dostępna za darmo, ale wyświetla reklamy. Możemy je wyłączyć za pomocą modułu mikropłatności, znikną też, gdy kupimy jeden z przyrządów do obrony naszego zamku. Hammer Time! można też zintegrować z usługą Gry Google Play. Dzięki temu nasze wyniki osiągane w grze będziemy mogli zapisywać w chmurze Google, synchronizować je między urządzeniami oraz ścigać się z innymi użytkownikami aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!